Aurore (2005)

Předem upozorňuji - možná budete brečet! Velmi smutný a silně dramatický příběh o trápení a týrání malé dívky převážně svou macechou. Takoví rodičové by zasloužili ne vězení, ale velmi pomalé a důkladné mučení, aby si uvědomili svůj hrozný hřích. Je fajn, že dnes alespoň máme tu sociálku, která prověřuje i anonymní udání a tím se občas zachrání opravdu nějaké dítě před týráním.

Buchty a klobásy (2016)

Kreslená a mega sprostá 3,14čovina! Nedokoukáno.

Smrt ve tmě (2016)

Čekal jsem více, ale jako thriller dobrý, hodně tam zachránil ten pejsek.

Sinister 2 (2015)

Sice taky za 3, ale je to slabší než první díl, je to škoda, herci tam byli sympatičtí, dalo se z toho nápadu vymáčknout více, skoro jsem se ani nelekl, nejlepší tam byl asi ten záporák jako vedlejší osoba(tatínek magor) a pak ta potkaní scéna :/

Trpaslík (2017) (seriál)

Tohle je úžasný, možná zvednu na pět, pokud to neujede v dalších dílech do nějaké typické české trapnosti, fakt bomba!! Moc se doma bavíme :)

Oko v oblacích (2015)

Skvěle natočené drama o špionáži a boji proti terorismu s mnoha technickými hračkami, které obyčejný smrtelník jen tak nevidí a o vážných rozhodnutích, které mají vliv na životy i těch nejmenších. p.s. Nesuďte potírače toerorismu, ale ty magory, co se nechají vyhodit do povětří uprostřed davu nevinných lidí.....tohle bude nekonečný boj, který jsme možná už v Evropě prohráli :/, ale neklesejme na mysli!!

Nádraží (2017) (seriál)

Velmi slabé, škoda, zlaté Tele tele....

Týpci a zbraně (2016)

Trošku jsem odolával, ale pak jsem čuměl jako čerstvě vyoraná myš. Po pár začátečních minutách se story parádně rozjede a film vás vtáhne do svého děje dříve než si to uvědomíte. Výborná jízda podobná jako ve filmu Obchodník se smrtí.