Strašidla (2016)

Za mě rozhodně lepší Troškovina, byť nemusím pokaždé jeho styl, tady jsem se příjemně bavil.

Zlo nikdy nespí (2016)

Dobře natočené, takový styl mám rád. Tento horůrek mi spravil náladu po letošní tragické Čarodějnici.

Stalingrad (2014) (seriál)

Famózní dokument v HD rozlišení. Dozvěděl jsem se hodně věcí, o kterých jsem neměl vůbec tušení. Tato velká bitva vstoupila právem do dějin. Nikdy neodpustím učiteli dějepisu, že v 8.třídě proletěl téma 2.světové války za jednu hodinu, za to by si zasloužil strávit alespoň jeden den ve Stalingradu roku 1942!

Rapl (2016) (seriál)

Na české poměry jeden z nej krimi seriálů za poslední dobu, moc se mi to líbilo a těším se na další sérii, bravo!

Jason Bourne (2016)

Naprostej luxus! Byl jsem ohromen! Tento díl měl jenom jednu chybu - natočili ho pozdě...

Tábor číslo 5: Dívčí peklo (1977)

Správné italské céčko plné historických chyb, výmyslů, mučení, trapných triků a lehké 70.tkové erotiky. Když to neuvidíte o nic nepříjdete.

Učitelka (2016)

Sice je to film spíše na jedno podívání, ale užíval jsem si to. Zaplať pánbůh, že je ta doba pryč, ale když si vzpomenu, jak se to prochangovalo po plyšáku na mojí bývalé základce, tak by jeden brečel. Velice se mi líbily přesvědčivé role Zuzany Mauéry a Martina Havelky. Hřebejk zase po letech překvapuje, jen tak dál. Jo a dámy si přijdou v závěru filmu na své, Havelka tam lítá s piňdourem po bytě :P