Klíšťata (1993)

Pěkný humorný horůrek se starými poctivými triky. Samozřejmě to není Vetřelec, ale když to srovnám s tím, co občas vidím dnes, tak to strčí spoustu nudných hororových novinek do kapsy. Film si užijí hlavně odpůrci hmyzu.

Deň, ktorý neumrie (1974)

Kápl jsem na tento film náhodou, užil jsem si pěkné boje, Brzobohatého v roli esesáka a pěkné dobové stroje. Bylo to milé překvapení ze sady válečných filmů alá Řiťka...

Tisícročná včela (1983) (seriál)

Tak jsem to konečně shlédl a zase smazal jeden rest. Nelituji, sic to nemá na Sedím na konari..., ale úžasné výkony Kronera a Kvietika zastíní občasné víceméně ulítlé mezipasáže. Také je škoda, že do tak dlouhé pasáže nenarvali více historie z 20.století, ale co už....

Teorie tygra (2016)

Vilhelmová na jedničku! Díky ní prostě musím dát za 4!

Pat a Mat ve filmu (2016)

Dávám o hvězdu méně za ten podvod s názvem - ono napsat "ve filmu" a pak se dívat na 10 klasických večerníčků je trochu tunel na diváky, hlavně v kině!!!!

Mělčiny (2016)

Dlouho jsem neviděl takto dobře natočené a napínavé žraločí drama! Super film!

Mamon (2015) (seriál)

Za napínavý a strhující závěr dávám 4, ale jinak tak 3 minus. Herci fajn, hráli výborně, ale do některých rolí bych obsadil lepší adepty a také s námětem si mohli pohrát trochu více, přece jen se dalo čerpat z reálnějších předloh a ne z nějakých (spoiler) paktů, co založí opilí mladící a rozehrají tím hru na život a na smrt, jak nějací indiáni na divokém západě.... Hodně se mi líbil herecký výkon Hádka, dále Dušana Sítka a Gabriely Míčové.POZOR SPOILER! Bohužel moji oblíbení herci M.Dlouhý a Bareš si zahráli jen krátce, což byla škoda.

Triple 9 (2016)

Smíchejte Training Day s Patrolou, přimíchejte Město a lehce okořeňte Sicariem a máte tu poutavě akční krimi-thriller Triple 9. Dávám s čistým svědomím za 4, hodně dobrý!

Hardcore Henry (2015)

Akční jízda jako prase! A to v celé v 1.osobě, takže chvílemi nevíte zda se díváte nebo hrajete, prostě umělecké dílo i s kapkou lehce humorných scén. Naposledy jsem viděl tolik mrtvých asi v Rambo 3, ale vůbec ničemu to nevadí :)