Pevnost Boyard (1998) (pořad) odpad!

Běhající moderátorka se soutěžícími, Pan Paklíč a hádanky od starého mudrce ?? V roce 1990 možná zábavné a oblíbené, ale to je již více jak 20let. Pro mě jasné zklamaní, možná časem změním, ale fakt mě to nenadchlo jak před 15ti lety...

Alf (1986) (seriál)

Tak vám nevím, nezažil jsem ,,Alfovu éru´´ ,ale postupem času vtip těžce ztrácí na humoru a tenhle sitcom 80-tých let je už asi jen fakt pro skalní nadšence, proto dávám aspoň jednu hvězdu :-)

Silvestr na pláži (2011) (pořad)

Zase ? Rádoby vtipný pořad na remake TV novy před několika lety, ještě že je to jen hoďku a ne už od 18:00 jak to bejvávalo, jinak vidět Hámu jak se koupe a přitom zpívá na playback (není sám) tohle poslední den v roce opravdu NECHCI ! Za Nedvěda !! 20%

Partička (2011) (pořad)

Snad nejlepší zabavný pořad za posledních 20let !! Po politickém harašení s Panem Šimkem. A silvestrovský speciál mě o tom přesvědčil ještě více ! 99% !!

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Na fecebooku jsem v trefné skupině ,,TV NOVA má rasistické a neobjektivní zpravodajství´´ Co ode mne tím pádem čekáte za hodnocení ??

Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny (2009) odpad!

tak vám nevím co mělo tohle s komedii co společného ? Chtěl jsem to brát že to nemá z prvním dílem co dělat, ale bylo si to tak podobné že mi to přišlo jako studenský remake. A Velmi špatný, možná se to někomu líbilo, ale mě tedy ne a podle některých komentářů je první polovina filmu více zabavnější něž druhá, tak nevím a první jsem se tak nudil že jsem to cca po 60 minutách vypnul. 5%

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Být mi 6let, tak tenhle film žeru. Mít děti tak se snimi rád kouknu. Jenže jsem se na to díval sám a film byl asi zaměřen na mladší kategorii. Některé vtipy nebyly vtipné, někdy až trapné. Tučňáci přehnaně počítačově ,,naladěni´´ No nevím, prostě jsem čekal něco více. Hodnocení zvednu možná časem jak kouknu s dětmi, jinak slabší průměr 45%

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

pořád se ještě divím že to v televizi vídám .... 0%

X-Men: První třída (2011)

Tak vám nevím, ale ke konci filmu už ,,profesor´´ nemohl chodit, proč tedy v X-men : poslední vzdor jak ještě chodil ?? Je tam více takových nejasností, jinak asi doporučuji pustit tenhle kousek jako první (poté wolverina) a pak od jedničky.. pomatené jak star wars :-D 70%

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Tak vám nevím, ale od čtvrtého dílu bych čekal lepší vizualní efekty než ve trojce. Na některých místech jsem si říkal jo slušně, ale poté na další scéně se to všechno vys..o. Příběhov nás to přesouvá před první díl k Loganově životu. Možná časem změnim ale zatím 55%