Komici (2009) odpad!

Od názvu komici by se mělo čekat komedie.To je snad jasné, ovšem né v tomhle případě.Tak trapný, bezprecedenční a ubohý film jsem od Sandlera čekal tak v roce 2030....Jeden či dva ,,skoro´´ povedené vtípky nedělá ještě ze 146minut komedii. 5 ze 100 a jasný odpad.Jen se divím že to má ta velkhodnocení....

Král videoher (2006)

Kdo kdy nehrál počitačové hry.A kdo by nechtěl být ,,tester´´. Já bych si to rozhodně zkusil.Tenhle film byl ze začátku myšlen jako Béčkový a taky se tak stalo i když je námět tuctový, scénář a dialogy také tak celek zase není tak špatný a jsou tam i vtipné scénky takže 60% (ale na čtyři hvězdičky to určitě nebude).

Avatar (2009)

Vždy budou skalní fandové, taky odpůrci.Já se na to těšil.Jak jsem u toho po třetí doma usnul tak jsem to nedoukal ani do konce a rovnou smazal.U mě jde o VELMI drahý film bez děje. Vidět to v 3D asi určitě mluvím jinak. 45%

Její případ (2005)

Jedno z nejlepších dramat za poslední dobu ze soudní sýně.Skvělá režie a výkony herců.Jen mi konec přišel trošku uspěchaný

Zevlovat a prudit (2009)

Tak nevím kdo tímhle chtěl něco dokázat.Hodina a půl v ......... Ještě že to sem tam zachraňovala a zpříjemnila hudba Queenu.

Eso (1994) (pořad)

Tereza, ach Tereza.......

Žhavé výstřely (1991)

Nejlepší a má nejoblibenější parodie na co jen jde.Vyděl jsem to už asi 500x a pořád se směji jak o život !

Zvíře (2001)

Schneider má i na lepší.Ale i ak sem se zasmál a hlavně o to jde