Habitat - Znovuzrození ráje (1997)

Všude kolem nás se povalují kilogramy prachu, který se skláda z kousíčků naší odumřelé kůže. Která se rozkládá a je poseta miliony roztoči, kteří se na ní stravují a bakterie a další různá havěť. Kdo uvidí má slova pochopí. Geiniální film, který se samozřejmě musí brát trochu s nadhledem.

Starostliví medvídci (1985)

No na tenhle animáč bych si ani nevzpoměl, kdybych na něj náhodou tady na ČSFD nenarazil. Kdysi jsem ho viděl a možná bych ho ještě někde vyhrabal- Jo na to jsem koukal jako malý a stálo to za to!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Každá další serie tohoto NovA seriálu zapříčiní strátu další hvězdičky, ještě mohu jednou shoršit své hodnocení, ale co budu dělat pak až Ordinaci pošlu do odpadu a oni budou dělat další serie? Nevím...

May (2002)

Po dlouhé době zase jeden hodně hustej úlet. May by se mohla jevit jako fakt drsná holčička, ale ve skutečnosti je to osamělá zmatená dívčina, kterou všichni jenom klamou. Ona se snaží zavděčit, ale je za to jen srážena na kolena. Herečka zahrála hlavní roli takřka výborně a vůbec nevadí, že krev nestříká od začátku do konce. (Stříká jenom na konci...)

Frajeři a saze (1955)

Brando v tomto muzikálu ukazuje svoji lidskou tvář. Jeho tvář je nabyta emocemi, a když k tomu ještě začne zpívat... Hudba je v tomto filmu skvělá. Jediný důvod proč srážím jednu hvězdu, je ten, že muzikál je sice můj oblíbený žánr, ale naživo a ne v televizi. A taky mám drobné nedostatky v angličtině a jelikož jsem viděl film v původním znění, tak mi možná unikly nějaké detaily, které by z tohoto filmu dělali film pětihvězdičkový.

Melinda a Melinda (2004)

Všechno je o úhlu pohledu. Žijete život plný tragedie nebo se na vše díváte s nadhledem? Zajmavý nápad, ale poněkud horší tragedie. Tento film je ukázkou toho jak to může dopadnout když debatují dva špatní režiséři nad kávou. Řekl bych, že tragedie je v tomto příběhu ztvárněna o něco lépe.

Brněnský masakr zubařskou vrtačkou (2004) (amatérský film)

Nenávidím zubaře. A tohle, to mě fakt ničí. Když jsem se na to koukal byl jsem zakousnutý do svého svetru. Naštěstí záběry nebyli tak ničivé jak jsem předpokládal, ale přesto, je to na amaterský filmeček velice zdařilé.

Nebezpečné hry 3 (2005) (TV film)

Film naprosto, ale naprosto o ničem! Jo herečky jsou krásné, ale to jsou i v pornu a v tom není tolik zbytečných keců kolem. Celý film se vám zdá, že víte co a jak bude, což je nakonec celé žničené naprosto zbytečně překomplikovaným koncem. Tento komentář píšu už během konce filmu a ten konec je zapletenější a zapletenější! Celá myšlenka filmu je zahrnuta do posledních pěti minut, takže naprosto zbytečný film!!!

Rychlý Stripes (2005) odpad!

Nesnáším veškeré filmy kde jsou nadobovány zvířata!!!

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000)

Jen to berte trochu s nadhledem. Já si myslím, že jako parodie na parodie a na horory to je fakt vychytaný a hlavně bezduchý. Nikde ani náznak po myšlence, i takový filmy jsou občas fajn!!!