Druhá šance (1999) odpad!

Nevim, nevim. Nehledě na to co v tomhle filmu hrálo za herce a herečky je to prostě klasická romantika a mě z ní bylo zle. Ten závěr kdy ona mu to všechno říká a bé u bé toho bé dělá bé bé bé se fakt nedal překousnout přepnul jsem to a s romantickými filmy (krom PrettyWoman) jsem skončil!

Opuštěná (2002)

Sakra o čem to bylo? No prostě hrůza, ani Katie Holmes to zachránit nemohla, protože to je herečka, která je podle mě schopná zahrát jenom v seriálech jako je Dawson, protože tam vlastně žádný extra herecký výkony předvést nemusí...

Město andělů (1998)

Vyloženě nuda, která nezaujme a u obrazovky neudrží. Mezi romantickými filmy je jen málo, které mě dokážou zaujmout a tady ten film mezi ně opravdu nepatří... Herečka v hlavní roli není dost poutavá na to aby utáhla celý děj jenom ona sama a Cage jí v tom určitě nepomáhá...

Freddy versus Jason (2003)

Naprostá degradace těchto dvou tak perfektních postav. Pokus o navození atmosféry se v takovéhle spatlanině naprosto minul účinkem.

Spider-Man (2002)

Naprosto bez diskuzí. Spiderman je fakt borec. Jak léta ulicemi a nedbá na to kolik organického vlákna po něm zůstane po městě vyset. Lidé to jistě rádi uklidí. A velká síla žádá velkou zodpovědnost, takže odpouštím i ten nekonaný happy end! Jo a musím upozornit, že člověk, který to bere s nadhledem se nudit behěm filmu určitě nebude!

12 opic (1995)

Celý ten děj je i přes svoji složitost dobře pochopitelný a skonzumovatelný. Místy bych řekl až moc. Takovétom filmy si zaslouží trochu větší otevřenost a prostor pro domýšlení si. Na to, že film znázorňuje jen bludný kruh už jsem si zvykl, ale čekal bych trochu zajmavější stvárnění. Přesto je to film na dobrých 85 procent! Říkám to nerad, ale Bratt Pitt je opravdu skvělý. Na závěr bych rád zaperlil jednou chybou filmu, kterou jsem oběvil. Až se na konci bude snažit doktorka zastavit rukama krev, tak je bude mít od krve, pár vteřin na to jsou, ale ruce čisté... :) To ale tomuto filmu a Terrymu Giliamovi odpouštím!

Ocelový oř (1924)

Tak na tyhle filmu už je doba moc moderní, ale přesto zábava! :)

Jasnovidec (2005) (TV film)

Ale jo lepší průměr. Celkem zábavné, místy soud zesměšňující a degradující.

O slavnosti a hostech (1966)

Na to jsem tedy ještě dost nedospěl. Po tom co jsem si přečetl o čem vlastně tenhle film je, mu dávám tři hvězdy. Zpětně jsem totiž pochopil, že má své kvality. Ty jsou už popsány, takže je nebudu znovu opakovat. Herci svými výkony neoslní, ale oni snad ani víc ve filmu podobného zaměření předvést nemohli! Pro mě film nemusí mít nějaké politické podtexty, aby pro mě byl zajmavý. Ale v tomto filmu je zajmavý jen ten podtext.

Vlčí jáma (1957)

Skvělý film a skvělá atmosféra. Jednu hvězdičku musím srazit, protože se můj názor diametrálně liší s hlavní představitelkou. Chápu, že v té době byl jakýkoliv vztah nemyslitelný. I mamka mi říkala, že v té době ten film ani jinak ukončen být nemohl, ale teď už žijem v jiné době, ale jako dokument dobové morálky je to dokonalé.