Pravá blondýnka (2001) odpad!

Vtipné, místy, dokonce jsem hodnotívával za dvě až za tři hvězdy, ale poslední dobou začínám být jaksi vysazený proti herečce, hrající tu pravou blondýnku. Nejsem schopný vystát její výraz obličeje, její český dabing, její hraní - je příšerná a v tomto filmu je úplně nejpříšrnější!!! (Chápu, že má kritika není moc objektivní, ale nemohl jsem si pomoct!)

Andaluský pes (1929)

Uau, no to je mazec. Nemám ani páru o čem to bylo.. Aha o to to vlastně bylo, nevědět o čem to bylo. V porovnání s boxujícíma kočmkama od Edisona to je už opravdu mistrovský filmový kousek.

Igby (2002)

Já si nemůžu pomoci, ale tento film je celkem o ničem. Herecké výkony možná, sem tam nějaký náznak humoru, ale spíše nuda. Po dlouhé době jsem si řekl, že se podívám na nějaký film s titulkama na dvojce, ale citím hluboké zklamání, že jsem se raději nevěnoval spánku, protože ten by mě asi obohatil víc.

Tah jezdcem (1992)

Kdyby byl vrah schizofrenik, nebo zahradník asi by to bylo lepší, ale natož jak je celý fiml jakžtakž kvalitní, tak závěrečné rozuzlení je ubohost sama. Policisté dělají celou dobu svému povolání jenom ostudu a hlavním vyšetřujícím je po dobu celého filmu hlavní podezřelý. Nějakému překombinování se asi vyhnout nejde ve filmech podobného typu, takže to bych snad i odpustil.

Film o filmu: Pán prstenů - Návrat krále (2001) (TV film) odpad!

To, co prezentuje tento dokument jsem nikdy v LOTRovi neviděl a neuvidím, protože t tam vidět nechci. Připouštím možné souvislosti mezi realitou a fantazy, které mistr Tolkien vymyslel, ale to co ukazuje tento film je přehnané. Připomíná mi to rozbory básniček z mých hodin češtiny, a nebýt odpad nejnižší tak sáhnu ještě k nižšímu hodnocení...

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Nejsem žádný fanda FF a tomu světu vůbec nerozumím, ale bez výčitek svědomí můžu hned po shlédnutí filmu říct, že k dokonalosti mu nechybělo mnoho. Grafika je jedna z nejpromakanějších jaké jsem kdy viděl (Ale ne 100procentní - má své rezervy), děj udrží napjatého i člověk, který nemá ani páru o co Go. Animovaný svět nabízí neskutečné množství možností a film FF mnoha z těchto možností využívá.

15 minut (2001)

Mě se to náhodou celkem líbilo. Hlavním hrdinou nebyla superstar DeNiro, a kupodivu ani (ve filmu výborný) Karel Roden, ale nějaký nevýznamný hasič. To by sice mohl být mínus, ale mě to přišlo jako plus. Od té doby kdy byl De Niro zabit, jsem čekal od kama vyskočí, aby to byl pravý americký film, ale on nevyskočil. Jeho milá před svatbou zůstala sama a jak pronesl jeden z těch dvou bláznů: Každý film v sobě musí mít tragédii. Tento film je vlastně postaven na zchození amerického systému práva, což je pro mě taky velmi poutavé téma. Doufám, že se někdy dočkáme filmu o amerických tlusťoších, jak žalují MC Donald za to, že jim dává nevýživné jídlo!

Sága rodu Forsytů (2002) (seriál) odpad!

Naprosto neskutečně nudný seriál, který sice nabízí skvělé dobové ztvárnění, ale to nemění nic na tom, že to je nuda. První díl jsem musel rychle přepnout, protože jsem intuitivně tušil o jaký bude brak, po shlédnutí pár záběrů z dílů dalších jsem poznal, že se má intuice nemílila. NUDA!!!

Projekt Arrow (1997) (TV film)

Spíš nuda než zábava...

Poslední pevnost (2001)

Už od začátku jsem měl pocit, že sleduji jistou slátaninu různých filmů. BigBos velitel věznice je celkem v pohodě, ale ten samozvolený šéf se podle mě začal chovat dosti diktátorsky již dost brzo. Trochu více skromnosti bych uvítal. Na závěr už mi vůbec nepřišel jako hrdina, ale jako blbej machýrek. Filmy s lepší vězeňskou atmosférou znám a určitě je budu vyhledávat raději než tento snímek. I přesto to však není vyložená nuda, film má spád a gradaci. Dávám dobrých 50 procent...