Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Celkem zajímavý životopisák, jenž neurazí. Některé pasáže dokážou dostatečně zaujmout, tudíž jsem byl docela spokojen.

Loganovi parťáci (2017)

Jako komedie je to málo komediální, ač jsem se ani jednou nezasmál. Jinak jako celek je to průměr.

Dunkerk (2017)

Na akční film je to méně akční, ale jinak je to jaksi koukatelné. Ovšem trailer mi přišel o víc dějovější než samotný film, tudíž jsem dostal částečně něco jiného, než jsem čekal. Za mě dávám tři hvězdičky.

Krev šampiona (2016)

Jestli se mýlím, klidně mě kdokoliv může upozornit, že se na to nedívám ve správném úhlu pohledu, protože i když se mi několik boxerských filmů líbí, přestože nejsem žádný sportovní typ ani v boxerské kategorii, mám pocit, že většina boxerských filmů je z části dosti depresivní. Dobrým příkladem je třeba i Bojovník z roku 2015, Milion dollar baby z roku 2004, Těžká váhá z roku 2005 nebo Hurikán v ringu z roku 1999 a tak podobně. Jen málo filmů boxerského žánru se neprezentuje jako těžký či hodně těžký život chudáka boxera. Tedy - vím, že když se jedná o autentický příběh, byl by absolutní nesmysl z příběhu dělat pozitivní, když je z vyšší části negativní, to ano. Ale jsou i smyšlené boxerské filmy a přesto ta deprese tam zkrátka musí být. Asi je fakt součástí prostředí boxu, jinak si to ani neumím vysvětlit.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

No sice záleží na vkusu i úhlu pohledu, ale můj úhel pohledu je v pozitivním odstínu, ačkoliv jsem nebyl vůbec zklamán a film mě doslova imponoval od začátku do konce, přestože jsem si nedělal u něj velké naděje. Není to sice pravidlem, ale je hodně akčních filmů, kde jako hlavní postava figuruje ženská - a když to není průměr, je to podprůměr. Možná se jedná částečně o zaujatost, ale tento film, jestli se v mém případě jedná o zaujatost, mou zaujatost plně ignoroval. Dokázal mě upoutat (až na ty trapné lesbické scény) a v případě ignorance lesbických scén filmu věnuji plný počet hvězdiček.

Trestanec (2017)

Celkem zajímavé, i když jsou ve filmu hluchá místa. Přesto určité pasáže dokážou zaujmout.

Jak přežít single (2016) odpad!

Tyto filmy jsou zcela bez nápadu, jen se snaží být předlohou pro dnešní mladou generaci, a světe div se, někteří si z takových nesmyslů skutečně berou příklad. V tomto filmu se namluví nespočet nesmyslů.