Vražda v Orient expresu (2017)

Po pravdě řečeno jsem původně chtěl dát filmu tři hvězdy, ale s postupem času (a to od poloviny filmu) to bylo zajímavější a dějovější. Tudíž si myslím, že tři hvězdy by byly málo, ale čtyři hvězdy pro tento snímek je tak akorát.

Sněhulák (2017)

Myslím, že začátek byl přímo dech beroucí, ale delší pasáž bez děje ohledně vraha je docela výrazným hluchým místem, jenž celý film degraduje, i když ne na doslovný propadák, ale na obyčejné drama zasluhující si maximálně dvě hvězdy. Avšak po nástupu samotného vraha se mé hodnocení o jednu hvězdu zvedá a film mírně začne gradovat. A nakonec po skouknutí celého snímku je film až televizně zpracovaný, takže se vyvedl jako koukatelná a průměrná televizní kriminálka.

Experiment Belko (2016)

Celkem povedený vyvražďovací thriller s hororovým prvkem.

Fido (2006) odpad!

Tak u tohohle filmu jsem nevydržel ani do půlky stopáže.

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Docela úsměvné, jako třeba ten penzista s chodítkem, za nímž se ploužil zombík, řekl, že ho ten zombík honí. :-D

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Soukup řekl, že je pro fér duel bez nápověd, a to se pana Drahoše dotklo. :-D

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad)

Ať si říká každý, co chce, podle mého úhlu pohledu už tady se Drahoš ukázal jako nedůvěryhodná osoba, když na všechno potřeboval nápovědu, a nešel do duelu, kde mu to nebylo umožněno. Mě zajímají fakta a důkazy, a ne vymyšlené fráze, které si někdo doslova vycucal z prstu, jako například média, co se celou dobu snažila vnucovat to své jako svatou pravdu. A mě, když někdo něco vnucuje, zhnusí se mi. Dokážu se nad názorem, co není z mé hlavy, zamyslet, ale nad něčím, co se vnucuje a viditelně se druhá strana dehonestuje, jak to jenom jde, odpuzuje mě to a vytvořím si vlastní postoj. Zamyslím se nad tím, co všichni kandidáti při své kandidatuře deklarují a jaké mají politické zkušenosti. A neviděl jsem nic jiného, než jen u každého program nazvaný ANTIZEMAN - místo toho, aby představili své pravé úmysly a poslání, proč kandidují na prezidenta.