Tísňové volání (2018)

Všechna akce a drama se odehrává off-camera - o to je to ale lepší. Škoda, že jsem film nestihl na KVIFFu, ale i v multi kině dobrý!

Wildlife (2018)

film není moc invenční co se týče námětu nebo scénáře, ale je skvělý zpracováním ... klasická americká indie tvorba.

Krvavý sport (1988)

osmdesátková symfonie o bojovém umění z Asie ... TOP

Krajina ticha a temnoty (1971)

ukázkový dokument, ukazuje a vysvětluje problém a je zajímavý výběrem postav a zpracováním ... tohle by měli pouštět moderním observačním dokumentaristům :-)

Divnej týpek (2009)

Land the stag! nejlepší hláška filmu.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

není to tak špatné... eehm vlastně docela jo, příběh celkem klasika, dost scén recyklace. btw. chtel bych vidět statika co počítá zatížení střechy dinosaurem! :)

Máří Magdaléna (2018)

Bibli by měli celou revidovat a zfilmovat, ty příběhy mají co nabídnout jen pro dnešní generaci jsou ve stávající formě nestavitelné ... řady ateistů by potom třeba prořídli. 80%.

Wiselyho stará kočka (1992)

wow, tak to je fakt klenot mezi trashovými filmy ... celé je to vážně šílené. Wisely is new Indiana Jones, vskutku.

Nechte mrtvoly chytat bronz! (2017)

Jo i když máte spoustu fakt dobrých nápadů a asi 3 stylizace ... jo z toho musí být spektakulární slow-western. Noo vlastně ani ne méně je někdy více a více je někdy méně ...