Und morgen die ganze Welt (2020) odpad!

Naprostá sračka. Německá zoufalost v plné nahotě tak, jak ji dnes vidíme v celé Evropě a ztráta času na Netflixu.

Ozark (2017) (seriál)

Kvalitně natočený, místy dobré nápady. Jinak? Návyková sračka, plná uřvanejch, ulhanejch a místy neuvěřitelnejch šmejdů. Slizoun vedle zmrda, zmrd vedle slizouna.. jen tamhle vzadu jsou dva zmrdi vedle sebe. Nakonec mě už potěšila jen Brujeria v S03E04. Díl od dílu se mi to ale příčí víc a víc. Postavy křiví ksichty v dramatickém přehrávání, řvou po sobě, jak dementi a slzy tečou proudem. Doslov: Dokoukal jsem to s obrovským zapřením a exhibující ksichty mi vadí čím dál, tím víc. Něco tak pitomýho jsem už dlouho neviděl a to jsem dokoukal Ztraceni ve vesmíru. Jo, a - Wendy je totální kráva. Darlene taky. Helen taky. Ruth taky. Zapomněl jsem na nějakou?

Lemmy Forever (2010)

Dokonalý. Bezchybný. Inspirující? Bože, ne!!

Meru (2015)

Dechberoucí. Víc se k tomu nedá říci.

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Žumpa anakondích hoven je proti tomuto klenotu s animací ala Želvy Ninja úplnej kaviárovej toust.

Po životě (2019) (seriál)

Dokonalost. Chytré, britské, citlivé, nekorektní. Že to nejde dohromady? Zkuste a uvidíte. Ideální stopáž 25min. Překvapení rocku.

Alfa (2018)

Hezká pohádka, prijemný vizuál. Oceňuji snahu o svižnou stopáž, ačkoli právě tady by se dalo z košatějšího příběhu dostat ještě mnohem víc. Vzpomněl jsem si na podstatně syrovější Boj o oheň.

Díra (2019)

Závěr to celý poslal do kytek a asi nebudu jedinej, kdo si připadá poněkud ojebán.

Syn zmaru (2014)

Dalo se na to koukat, i když chvílemi jsem ze scénáře byl drobet na větvi. Takové lepší TV zpracování, co táhne McGregorův provařený ksicht. Ideální na nedělní výtuh u bedny.