Dr. House (2004) (seriál)

Obľúbená postava - no House samozrejme (Hugh Laurie)

Přátelé (1994) (seriál)

Jedna z mojich obľúbených častí je tá, keď ráno otravuje svojim "krásnym spevom Joeyho sused s textom - "Slnko vyšlo, ráááno prišlo." Myslím, že je to tá, keď prehrajú stávku Monica s Rachel proti Joeym a Chandlerovi. Časť končí tým, že Joey otvorí okno a dospieva tú skorú rannú pieseň. Seriál som videla nespočetne veľa krát. Obľúbená postava - Ross Geller (David Schwimmer)

Sherlock (2010) (seriál)

Obľúbená postava - Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Obľúbená postava - Lisa

Hra o trůny (2011) (seriál)

Obľúbená postava - Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

Anna Karenina (2012)

Vynikajúco stvárnené podľa knižnej predlohy aj keď miestami až príliš nápadité a príliš prehnané. Do postavy Anny som sa zamilovala a o nič menej do Vronského, uverila som im to. Niektoré scény dych vyrážajúce a určite nezabudnuteľné. A áno- je pravda, že každá generácia potrebuje svoju filmovú verziu Anny Kareniny. A aj táto.

Fontána (2006)

Fontána je okúzľujúci film, do ktorého som sa ponorila a pri prvom zhliadnutí zaspala. Veru tak je to. Ďalší deň som sa však pustila s vervou pri vedomí a zistila, že je nielen okúzľujúci, ale aj zmyselný.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Zmetci v pravom zmysle slova, lebo nevedia čo so sebou a so svojimi "schopnosťami". Herci dobre zohraný a hlavným šaškom bol Robert Sheehan, ktorý potom vypadol a seriál ma prestal baviť na takej úrovni ako na začiatku. Kto by z nás nechcel aspoň jednu schopnosť, hé. Obľúbené postavy - Nathan, Kelly

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Rozprávky prepletené jedna radosť. Do rozprávok sa utiekame už od nepamäti, aby sme ušli z tohto sveta a tento seriálik to dokáže navodiť zábleskom. Závislé na pokračovanie, nemohla som si povedať, idem spať a hotovo. No som rada, že konečne vyšpekulovali seriál ako tento. Obľúbená postava: Rampelník (Pán Gold)