Návrat do budoucnosti (1985)

Že filmový zážitok? Túto trilógiu zbožňujem a nikto a nič môj názor nezmení. Vidieť to v roku 1985 tak o ničom inom nemeliem od rána do večera. Najfantastickejšia sci-fi o časových zvratoch a paradoxoch a ďalších a ďalších alternatívnych rovinách:) na tú dobu a aj na tú moju :)

Dokonalý smysl (2011)

Geniálny zmysel filmu, geniálna hudba, geniálna apokalypsa...

Čachtická paní (2009)

Heeeej William Hurt, stál ti tento film za to???! Lebo to, že si sa rozhodol v ňom hrať ma totálne sklamalo!!! Máš na lepšie.. Hlavná herečka sa mi inak veľmi páčila, a to je všetko.

Vyměřený čas (2011)

Páčila sa mi hlavne originalita filmu a vedela som si živo predstaviť ako by svet fungoval s tými časovými zónami, bohatí zostávajú bohatí a chudoba ďalej umiera od hladu (resp. bez času). Inak hudba tomu udávala dobré tempo a dejom som bola nadšená. Adrenalínové, šialené, dojemné.. herci mi vôbec nevadili. Samotná myšlienka filmu a originalita mi stačia aby som ocenila film ako vynikajúci. Delikatesa. To je nápad za 20 000 000 rokov:)

Terkel má problém (2004)

Podľa mňa tie postavičky tak super animovane spracovali , že už len pohľad na nich mi vylúdi na ksichte úsmev. Klišé a pod úroveň vtipy ako tlustou doris (SPOIL) šupnú do kumbálu a ďalšie vtípky, no takto som sa nepobavila a nedám tomu menej ako za 5 hviezd, proste nie! Nech si hockto povie že je to priblbý humor, ale vrele odporúčam. Až mi slza vyhŕkla ako Doris vyskočila z okna. Ten Terkel nemá problém, ale je to tupec. :D

Flip This House (2005) (pořad)

Tak toto ma baví, sledovať ako prerobia starú barabizeň na novú a potom si blahoželajú, že z toho vycicali všetko čo sa dá a v konečnom zábere sa usmievajú do kamery a tvária sa že sú páni sveta:)

Grave Encounters (2011)

Už ma nudia tie hororíky, kde sa všetko končí zle stále dokolečka. Nech už pre zmenu nájdu dvere s nápisom EXIT a bude koniec filmu. Záver ma veľmi sklamal a chýbala tomu T Á skutočná pointa. Necítim žeby ma to naplnilo, čo sa mi často nestáva ani pri horších filmoch. To aby som si prehodnotila všetky filmy kvôli tomuto, mám totiž pocit, že predošlým som dosť krivdila. :) Ani by som nepovedala, že som sa bála, len som mala oči vytreštené, lebo sa všetko odohráva v tme a čakala som kde kto spoza rohu vybehne. Neviem prečo, ale dosť mi to pripomenulo počítačovú hru Silent Hill. Takisto ako pri tej hre , tak aj pri tomto filme som mala pocit, že mi oči vypadnú z jamôk. Nič extra. To už tá pc -hra bola lepšia.

Šmoulové (2011)

Film, ktorý by mali hodnotiť len deti.

Tenkrát na Západě (1968)

Dokonalý film. So všetkým čo k tomu patrí. Neopakovateľný.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

S Harrym Potterom som si prežila kus detstva, dookola čítala knihy, vracala sa ku obľúbeným kapitolám.. a teraz som smutná. Všetko sa skončilo. Kus môjho detstva sa skončil a ja si želám aby sa všetko začala odznova. Záverečný diel bol dokonalý. A aj keď som si vravela, že niečo tam mohli ešte vsunúť a ulahodiť mojej dušičke, tak aj tak mi to stačilo. Som vo zvláštnom rozpoložení a mám chuť sa znovu vrátiť ku všetkým knihám a znovu si ich čítať, ale už ich viem naspamäť. Nezaslúži si to menšie hodnotenie. Film bol jasný a prostý, akčný a vtipný a hlavne čarovný. Kto príbeh nemal nikdy rád alebo sa mu nepáčil henten tamten, tak proste tomu nedá viac. Nie každému sa dá učariť vo všetkom a vyhovieť. Som veľmi vďačná, že tento čarokrásny svet bol sfilmovaný. A aj rada. :)