Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Nejslabší z celé ságy (filmově myšleno). V celém filmu se zapomenulo na holiče očividně.

Bourneovo ultimátum (2007)

Jestli má Agent bez minulost 5*, tak ultimátum má 7/5*. S každým dílem se tempo stupňovalo, a tady je absolutní vyvrcholení.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Příběh i děj o poznání temnější, než v předchozím dílu. Moriarty Sherlocka pořádně prohnal. A Jude Law si připomenul film Nepřítel před branami (hezky vložený odkaz).

Tři dny ke svobodě (2010)

Bál jsem se že to bude nějaké "prison break" klišé, ale tento film mě držel napjatého až do závěrečných titulů.

Strážci - Watchmen (2009)

Trochu netradiční, možná trochu moc okecávaná komiksovka, ale ve finále to všechno zapadlo. Rorschach byl pro mě absolutně nejlepší.

Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (2009)

Chtělo by to asi více "známých záporáků". Škoda že Bane neměl větši prostor, na toho jsem se těšil asi nejvíc. Ale jinak, jako ostatní tvrdím, že se z toho dalo vytěžit víc.

Batman vs. Red Hood (2010)

O dost lepší a záživnější než Gotham knight. Dokážu si to představit i jako filmové zpracování se současným Batmanam.

Bez dechu (2011) odpad!

Já se nejvíc pobavil až u čtení těch komentářů, zejména nejlepší byl od : verbal

Hanebný pancharti (2009)

Přilepený v sedačce od první minuty až do konce. Christoph Waltz je nejpřesvědčivější nácek, kterého jsem kdy ve filmu viděl.