Srdcerváči (2022) (seriál)

Konecne nejaky serial with no drama v kazdej druhej casti okolo hlavnych postav.. a pekne buranie stereotypov, hrac rugby moze byt super citlivy, priatelsky..

Pamela: Příběh lásky (2023)

Ja si myslim, ze je to silna zena, ked po prvom naznaku zleho spravania voci detom vie odist od svojej velkej lasky a otcom svojich deti. Vela zien ostava s tyranom roky. Pre mna prekvapivo mily dokument o nie tak hlupej osobe ako si kazdy myslel.

Jeden z nás lže (2021) (seriál) odpad!

Ak niekto cital knihu tento serial nemoze ohodnotit lepsie nez 2*. Pomeneny dej, ktory teraz nedava ani hlavu ani patu.. Nariadenie netflixu je asi vopchat tam rozne rasove zlozenie, aspon jednu lesbu, jedneho gaya a co najviac nesympatickych hercov, ktori nezodpovedaju popisu. GRC, mohol to byt zaujimavy serial keby bol urobeny podla knihy.

Čára (2019)

Casto sa mi zda, ze ten film nejak inak ako ostatni. To len ja vidim, ze nebyt toho krpca je Judi od zaciatku so Stigom bez nejakych problemov? Jej najlepsi kamos je do nej zamilovany, nepraje jej ziadnu inu lasku, zmanipuluje Sveda, aby im to nevyslo.. Judi si na konci pozrie video ako jej najlepsi kamos hovori o nej dobre veci a zrazu je do neho zamiloavna? Ved vedela vzdy, ze on ju ma rad a to by jej city v realnom svete nikdy nezmenilo.

Stážista (2015)

Ann sa vymamila z role stážistky, ktorú hrala v Ďábel nosí pradu a teraz hrá rovno riaditeľku.. Keď už stokrát bolo niečo podobne natočené, nechápem prečo ešte obsadia tú istu herečku, ale budiš. Zrejme tento film chcel poukázať viac na to, že by sme nemali dôchodcov vyraďovať zo spoločnosti, lebo ich prax a skúsenosti sú na nezaplatenie.. ale dalo sa to urobiť lepšie a hlavne od komédie by som očakávala aspoň jednu vtipnú scénu.

Dánská dívka (2015)

všetky silné a zaujímavé scény boli ukázané v traileri a zvyšok filmu je nuda, aj napriek skvelým hereckým výkonom.. niečo tomu proste chýbalo, možno viac zobraziť pocity a myšlienky hlavných postáv..

To nejsi Ty (2014)

V priebehu celého filmu je cítiť silné emócie. Myslím, že každého chytí za srdce iným spôsobom. Niekto môže mať niekoho chorého v rodine a súciti s rodinou manželom, opatrovateľkou, niekto je sám chorý, niekto sa zaľúbil do osoby, ktorá o neho absolutne nestojí až ho začína neznášať z toľkého prejavovania citov, niekto žil vo vzťahu s niekým kto ho v skutočnosti "nevidel", ďalší možno upína celú svoju energiu na projekty, ktoré sú odsúdené na zánik.. Každopádne ani neviem prečo ma tento film zakaždým pozrením prinúti sa nad sebou zamyslieť a nad mojimi vzťahmi s ľuďmi v danej chvíli.

Lepší teď než nikdy (2014)

Tento film si nezaslúži 4 ****, ale po dlhej dobe nejaká americká komédia, ktorá ma nevytáča svojou sprostosťou a absolútnou neoriginalitou.. Aj ked sa vo filme nic zdrvujuce nedialo, tak ma to nenudilo..

Sex Tape (2014)

absolutne nechapem americanov preco ich stale bavia tie neskutocne trapne scenky s pobehovanim po dome, uhananim psom a ocividnymi vymyslami preco sa niekto zrazu ocitil na danom mieste a pod.. ved to je uz take nudne a predvidatelne a obohrane ze koniec..

Oldboy (2013)

pre mna zaujimavy dobry film, ale 5 hviezd si to nezasluzi.. tie drsne nechutne scény mi ani nevadili, ale to ako sa Joe vytrénoval z alkoholika, čo sto rokov len behá po byte na super zabijaka, čo zmláti za pol hodinku 50 chlapov na základe aerobiku v telke a drepov s bibliami mi prišlo prehnané a zbytočné.. vobec to tam nebolo potrebne a udrzalo by si to aspon nejaku mieru realnosti..