Bez kalhot (2012)

Na hercov nemôžem povedať jedinú kritiku. Cody Horn je otrasná, hanbím sa za to, že je to moja menovkyňa a scenár neprináša žiadne prekvapenie. Ale film pobavil.

Texaský kat (2011)

Nedá sa povedať, že by som sa nudila pri tomto filme. Dej bol celkom napínavý, ale veľa vecí mi prišlo nedomyslených. V podstate hneď na začiatku majú texaskí policajti dvoch hlavných podozrivých z vraždy. Po niekoľkých dňoch, čo niekto zavraždil minimálne 10 dievčat sa policajt rozhodne, že začne podozrivého sledovať. Nájde auto plné krvi, páchatelia unášajú ďalšie dievča, ale nakoniec vyjde najavo, že vrahmi sú iní dvaja chlapi. A ani to nie je žiadny prekvapivý záver s množstvom odhalených detailov. Záver je úplne na silu prilepený. Ale za to napätie počas filmu ***

Talisman (2012)

Dosť neoriginálny námet, lebo tam vidím veľkú podobnosť s filmom Bounce (Nahoru a dolu), kde hral Ben Affleck. V podstate od začiatku len čakáte, kedy príde na to, že má tu jej fotku a kedy sa za to naštve a bude koniec vztahu, odpustenie a láska na veky vekov amen :D

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Málo komu sa podarí v tak krátkom čase presvedčiť, že je najlepším otcom na svete, tak ako sa to podarilo Tomovi Hanksovi. A ak ten malý chlapec nie je aj v normálnom živote génius, tak je fakt skvelý herec. Celkovo teda incredible herecké výkony. A kto má trochu citu nemôže dať tomuto filmu horšie než tri hviezdy.

Hooligans (2005)

Asi nikdy nepochopím fanatických futbalových fanúšikov a už vôbec nie takéto gangy. To sú podľa mňa sprosté hlavy, čo nemajú nič lepšie na práci len sa biť. Trápne honenie si mužského ega, ktoré aj tak nikoho v bežnom živote nezaujíma. Príbeh priateľstva? Jeden amík Matt sa tam privtrie, Pete mu hneď ako vyjdú von jednu vrazí a sú najlepší kamoši. A tá záverečná rovinka, keď už amík má ísť domov ale opäť "prekvapene" ide do boja nemá chybu. Nechápem komu chcel, čo dokázať. Za ten čas ani neukázali, že by sa naučil lepšie biť a len ohrozil sestrin život. Záver sa končí ďalšou zbytočnou smrťou. Keď je sprostá hlava, trpí celé telo.

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Dokument, ktorý odhaľuje skrytý svet street artu. Zaujala ma Thieryho závislosť všetko natáčať, ktorá viedla k výmyslu, že natáča dokument. Keďže tie nahrávky neboli ani pomenované, tak sa tým určite stratilo veľa kvalitného materiálu. A škoda toho strašného filmu, čo z toho vytvoril. Šťastie, že dokument okrem tvorby ukazuje aj charakter umelcov. Počas sledovania som mala chuť stať sa jedným z nich a po dopozeraní som rozmýšľala, čo si o MBW myslieť. Dostalo sa mi to celé pod kožu a preto *****.

Love (2011)

Najskôr som si myslela, že si to viac ako dve hviedzy nezaslúži. Veľa vecí nedomyslených a nevieryhodných. Je nezmysel, aby tri baby, čo spolu bývajú v Mlynskej hovorili bratislavským dialektom. Ktorá baba z Bratislavy ide bývať na intrák? Aspoň jedna mala byť z východu alebo zo severu Slovenska. Tina medzi svojmi kamoškami pôsobí skôr ako ich o 10 rokov staršia sestra a jej pridelený "partner" sa k nej ani trochu nehodil. Od začiatku bolo jasné kam celý film smeruje a že posledný kšeft nevyjde. Ale záver priniesol pár neočakávaných zvratov, a tak dávam *** (osobne si myslím, že to nie je najlepši slovenský film)

Oprávněné vraždy (2008)

"Naší práci je, aby bylo 99% populace v bezpečí pred tým jedním procentem. Problém je, že polovinu života musíme strávit s tím jedním procentem a čím odvádíme lepší práci, tím míň si tech 99% myslí, že nás potrebují." Kým som nevidela hodnotenie, tak som čakala tak 75% minimálne. Žiadne zdĺhavé nudné scény, v tomto prípade mi ani rozuzlenie neprišlo očividné od začiatku. Takže žiadna strata času.

Stud (2011)

Dvaja súrodenci, ani jeden schopný dlhodobého vzťahu. Sestra (C. Mulligan) sa snaží nájsť oporu v bratovi, ktorý jej ju nie je ochotný poskytnúť. Ona spácha samovraždu a on zjavne pokračuje v sexualných jednorazovkách. Niektoré scény boli tak dlhé, že som myšlienkami bola úplne inde a vôbec neviem koľko trvali. Zaujimavý film, ale nemal rázny spád.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

tu dá buď niekto odpad alebo 5 hviezd. Nechápem ľudí, čo tu píšu, že sa tým "zhovaďuje" celé Slovensko. A pred kým? Dávajú to aj v Nemecku, Afganistane, Austrálii? Táto relácia sa pre nikoho iného nevysiela. Ani žiaden český divák si nepomyslí akí sú Slováci sprostí. Každý vie za akým účelom bolo niečo takéto natočené a účel to určite splnilo. Na žiadnej stupídnej umelej americkej komédii som sa v živote nezasmiala tak, ako na tejto parádnej relácii :D takže kľudne nech sa to dostane aj do celého sveta !