Procitnutí v Garden State (2004)

Pokud se vam tento snimek zalibi, necha ve vas velmi hlubokou stopu. Paradne a vtipne vypraveny zivot dvou lidi, kterym se v zivote moc nedarilo. Obrovsky pohladi na dusi, navic u nejakych gagu jsem se smal jako uz dlouho ne (vystreleni sipu nad sebe, pomalovane telo pri zajizdeni do tunelu). Vyborne herecke vykony.

Batman začíná (2005)

Určitě nejlepší Batman. Velmi povedeným tahem se ukázalo angažovat Nolana, který snímku dodal potřebnou temnější náladu.

Po krk v extázi (2004)

Povedený snímek, sympatickému hrdinovi snad i odpustíte, že je dealer a vrah. Velmi povedená zápletka, zručně natočená s velmi dobrým koncem.

Utržený ze řetězu (2005)

Velmi příjemné překvapení. Čekal jsem pořádnou řežbu, ale akce šla v tomto filmu hodně do pozadí. Velmi silný a strhující příběh. Něco mezi 4 a 5*

Crazy (2000)

Velmi povedený snímek o dospívaní, podaný s neprostou jistotou.

Alaska.de (2000)

Velmi syrový snímek, který zaujme svou autentičností.

12 opic (1995)

Co napsat? Nic, jenom zatleskat a podívat se znovu a znovu.

Santa je úchyl! (2003)

Naprosto parádní, místy až kultovní anti-vánoční snímek. Co za výkon předvádí Billy Bob Thornton, to je úlet. Největším úchylem se zdá být dement, který překládal název do češtiny, to se jentak nevidí.

Smrt panen (1999)

Přes svojí jednoduchost poměrně velmi mrazivý film, který snad rodiče dovede k tomu, aby se rozmysleli nad tím, že tvrdá výchova nevede vždy k úspěchu.