Večeře po americku (2020)

Mierne podpriemerná, nezávislá oddychovka situovaná do nejakej americkej prdele pravdepodobne niekedy v 90s /aj keď tam spomínajú ako bude mať na koncerte každý mobil, čo sa trochu vylučuje, ale predpokladám, že ide iba o chybu v scenári/. kde sú všetky postavičky rozkošne retardované. Chémia medzi hlavnými hrdinami nefunguje absolútne a väčšina dialogov sú vyslovene debilné. Ak reálne toto niekomu buší na filmovú top 10, tak pravdepodobne videl dokopy 9 filmov :)

Po životě - Epizoda 4 (2022) (epizoda)

Ďalšia skvelá, mierne optimistická epizoda, Brian dáva úplne najväčšie hlášky.

Po životě - Epizoda 3 (2022) (epizoda)

Tretia séria je zatiaľ fakt super, trochu menej sebaľutovania a trochu viac humoru, pri niektorých scénach a dialogoch fakt vybuchujem smiechom.

Po životě - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Och takéto prekvapenie! Vôbec som netušil, že tento nenápadný trpkovtipný seriálik bude pokračovať a urobilo mi veľkú radosť, že áno. Uvod klasicky kvalitný.

Bod varu (2021)

Nemuseli ste robiť nutne v kuchyni, aby ste poznali presne týchto ľudí, stačí akýkoľvek kolektív. Emočne nestabilná šéfka, ktorá neviem o celom procese ani hovno, ale je rodina majiteľa, flákač, ktorý ma všetko úplne v piči, slizký, otravný kokot, chlap. ktorý veľa kričí, ale väčšinou ako jediný nahlas povie to, čo si myslí väčšina, nováčik, ktorý sa síce snaží, ale je už od prírody neschopný, nadriadený, ktorý je schopný, ale občas mu to proste prerastá cez hlavu atď... .Pravdepodobne sa v tom nájde aj každý sám. Hodina a pol mi stačila, aby som si uvedomil, že sa medzi podobných retardov už fakt vrátiť nechcem.

Seriózní muž (2009)

Vôbec nechápem, čo som práve videl a som lenivý dodatočne to dohľadávať, radšej sa už na takéto spätné sledovanie starších Coenov vyseriem, lebo ich budem musieť odobrať z mojej topky.

Euforie - Snažím se dostat do nebe, než zavřou bránu (2022) (epizoda)

No konečne! Solídny, drsný štart a potom to už je klasická jazda. Ako taký menší problém vidím to, že hlavní hrdinovia postupom času začínajú vyzerať, že už dávno nie su "teen". Ale chýbala mi táto partička bláznov.

Čas (2021) (seriál)

Solídne natočená dráma, ktorá ide prevažne v pomalšom tempe ako jej bratia hlavne z USA, perfektný Sean Bean a aj zvyšok osadenstva hrá neuveriteľne presvedčivo, kľudne by som privítal vicac častí. Z podobného prostredia ma ale viac zaujal https://www.csfd.sk/film/343181-the-night-of/recenzie/

Čas - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Tretia časť mierne pomalšie ako predchádzajúce, zopár drobných nelogickostí, ale aj tak to bol kvalitne strávený čas, kľudne by som zniesol viac častí.

Čas - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Podľa prepdokladu, stále špičková záležitosť, možno ešte lepšie ako prvá časť.