Casino (1995)

Pre mňa osobne jednoznačne najlepší Scorsese, s veľkým, veľmi veľkým nádskokom pred Goodfellas. 10/10

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Ako s obľubou alibisticky hovorím, komu sa Red Dwarf neľúbi, ten mu nechápe. Viac nemám čo dodávať.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Rozhodne som od tohto projektu čakal viac. Nudné pasáže striedajú veľkolepé boje, ale tých nudných pasáži je tu bohužiaľ veľa. Niečo mi tam chýba, pretože toto je len Vojak Rayen roztiahnutý do 10 tich hodín, len viac obkecaný a hrozne, hrozne, hrozneee precenovaný. 6/10

Přátelé (1994) (seriál)

Milý a hlavne takmer vôbec nie vtipný seriál, z ktorého sa časom stal najväčší kult medzi kultami. Avšak mna tie časy akosi minuli a jednotlivé časti doháňam až teraz /2010/ v 897. repríze na markíze s kávou v jednej ruke a so šiškou v druhej. A to je presne ono... PS:Po vzhliadnutí himym dávam hviezdičku dole. PS2: Pri šiestej sérii himym dávam hviezdičku späť :D

Městečko South Park (1997) (seriál)

Môj bezkonkurenčne najobľúbenejší animovaný seriál. Výsmech na plnú hubu mentalite USA a ľudí všeobecne, sarkasticke riešenie problémov, anarchistický, rasistický, fekálny, úchylný humor presne tak, ako to mám rád. Proste som mal South Park vždy radšej ako Simpsonovcov...

Odpadlík (1992) (seriál)

Tento seriál je tak primitívny,naivný, trápny, priehľadný, nesympatický a doslova jebnutý, až je to vtipné :D

Million Dollar Baby (2004)

Vyspelé, nadčasové a komorné dielo od majstra.Teším sa na jeho daľšie filmy, z ktorých cítiť absolútnu vyspelosť a uvedomelosť. 9,5/10

Spalovač mrtvol (1968)

Rudolf Hrušínský a úchylnosť, ako čerstvá vôňa spáleného tela. Charizmatické, odvážne a obchádzajúce akýkoľvek rámec normality a morálky. Hrušinský vyťahuje svoj hrebeň a učeše sa, učeše svojho syna, štvrtinového žida... No niekde hlboko, naozaj hlboko je to aj dosť úsmevný príbeh. Dokonalý film, pri ktorom sú všetky slová zbytočné. 10/10

Frasier (1993) (seriál)

Absolútna srdcovka so skvelým slovenským dabingom /Český je hrozný/. Príjemné, inteligentné, poučné, ako stvorené či už na zimný večer, alebo horúce letné ráno pri káve a cigarete. 9/10

Láska nebeská (2003)

Sračka, sračka, sračka... ale moc moc sympatická, milá, láskavá, poučná, rozkošná. Tento film naozaj milujem a vždy mám pri aj po ňom zimomriavky. Naozaj tento film milujem a s plným hodnotením by som ani na 55 krát neváhal. 10/10