Zaklínač - Tajné zprávy z Redanie (2021) (epizoda)

Marigold je vždy super, o tom žiadna, niektoré dialogy sú mierne debilné, ale je to ešte v medziach normy, dokopy sa opäť nič významné neudeje, ale pozerá sa na to stále relatívne dobre.

Zaklínač - Ukaž jim záda (2021) (epizoda)

Ach...ono by to aj bolo dobré, keby to celé nebolo zvláštne. Ale baví ma to, špeciálne Marigold a Yennefer sú skvelo fungujúca dvojka.

Zaklínač - Zrnko pravdy (2021) (epizoda)

Uvod veľmi, veľmi slušný. Už je to mnoho rokov, čo som čítal pôvodné knihy, čiže si seriál asi užijem o dosť viac ako všetci, čo tu nariekajú.

Zaklínač - Ztráty (2021) (epizoda)

Veľký freestyle, bohužiaľ zatiaľ asi najnudnejšia časť, kde sa takmer absolútne nič neudeje. Vyzdvihnúť musím opäť perfektne vybrané a nádherné prostredie Kaer Morhenu a veľmi dobre fungujúcu chémiu medzi Geraltom-Ciri a Geraltom-Vesemirom.

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Nie je to úplne príjemné sledovanie, ale tieto autentické dokumenty/Don't F*ck with Cats, Making a Murderer/ sú proste svojím spôsobom extrémne zaujímavé, hlavne pre ľudí ako my, ktorí zrejme o podobných prípadoch nič nepočuli. Ale tie štatistiky na konci si mohli odpustiť...vlastne len za to hviezda dolu.

Arkansas (2020)

Prapodivný filmík plný podpriemerných hereckých výkonov. Clark Duke je nepochybne talentovaný, v hlave má množstvo nápadov a všetky ich chcel hneď nahádzať do svojho režíjneho debutu, ale nedokáže to správne ukočírovať. Zatiaľ...

Cesta za Slobodou s M&M - Po stopách Radka vo Vietname (2020) (seriál)

Tiež som čakal, že budú tohto, dnes už legendárneho, Poliaka chvílu hľadať, poprípade s ním bude nejaký rozhovor čo robil, ako a prečo sa ocitol práve vo Vietname a tak a nie, že sa tam len tak z ničoho nič objaví :) Inak pekné 3, neurazí, nenadchne, na youtube zdarma k jedlu ideálne, pohodička...

Ďábel (2020)

Coenovci krížený Tarantinom, joj takéto ja môžem. Až ma mrzí, že som o knihe doteraz nepočul a teraz ju už pochopiteľne čítať nebudem.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Remeselne zvládnute veľmi dobre, ba až bravúrne, len pre fajnšmekrov. Je to ten typ pomalej drámy, kde sa toho až tak veľa nedeje, ale aj tak si úžívate každú jednu sekundu, každý jeden záber...Skvelá, rozprávková jednohubka, kde si v koncovke tvorcovia až príliš uleteli, ale 15 najlepší seriál všetkých čias samozrejme ani omylom :)