Znovu 17 (2009)

Nechutne predvídateľné a dosť otravné a nezasmial som sa úprimne ani raz. Jediné, čo ma prekvapilo bolo to, že Zac Efron vie občas aj celkom priemerne hrať.

Východní přísliby (2007)

Drsnýfilm, presne tak, ako to mám rád. Bez okolkov, všetko do seba zapadá ako švajčiarske hodinky. Skvelý výber hercov, skvelá réžia, jeden z najlepších filmov posledných rokov.

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

Neviem, či mi niečo uniklo, ale tento film bola podľa mňa nudná kravina.

Yes Man (2008)

Rozkošnejšiu ženu, ako Zooey Deschanel v tomto filme som ešte nevidel, inak film slabší nadpriemer.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Dokonale to vystihuje jedno slovo : "nostalgické", a je mi ľúto mojích hračiek, nech už sú kdekoľvek.

500 dní se Summer (2009)

Tvrdé, úprimné a krásne nahlas povedané. Uplne najlepší romantický film, aký som kedy videl.

Dokonalý trik (2006)

Majstrovské dielo, ktoré si vychutnáte hlavne po viac pozretiach / ako ja/. 9/10

Rock ze střední (2009)

Celkom sympatický filmík so sympatickými herečkami. Samozrejme Gaelan Connell nie je dobrý herec ani omylom.

Rodinná válka (2005) (seriál)

Michael Rapaport sa možno viac hodil do Prison Breaku, ale nemôžem povedať, na ktorý formát je vhodnejší, pretože v pár častiach My name is Earl sa mi celkom páčil. Rodinná vojna je slabučký priemer, videl som aj v original jazyku, takže pre český dabing tak nízke hodnotenie určite nebude. S tými 78% si asi robíte srandu, také Dva a pol chlapa je imho omnoho, omnoho lepšie. Každopádne mamičku tu majú luxusnú :D

Status: Nežádoucí (2007) (seriál)

Tento seriál mám veľmi rád, charizmatický, vtipný a pohodový hlavný hrdina, nenútený dej, ktorý nepôsobí umelým dojmom. Vyzdvihujem aj slovenský dabing, herecké výkony a rozhodne odporučujem.