Trhni si! (2006) odpad!

Zhor v pekle Paris.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Nikdy by som ničomu v živote nedal istejšie a radšej odpad, ako tomuto!

Bez servítky (2009) (pořad)

"My nie sme sprostí, my vieme aj variť."

Aféry (2010) (seriál)

Celkom príjemná zmena pri tých panelákoch a podobných PIČOVINACH. Herecké výkony samozrejme na hroznej úrovni, citovanie nabiflených replík nie je umenie pri súdnej siedni a ani pri tomto. Slabšie dve hviezdičky.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

8.3.2010- posledný film z top 10 na csfd, ktorý som videl. Všetkým som dal plné hodnotenie, a neváhal som ani pri jednom. Sú tu tie najväčšie filmové klasiky, najslabší však z tejto desiny je podľa mňa aktuálny víťaz / Shawshank/.

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Zatiaľ slabšie 4 hviezdičky. Don je typická postava z anglických sitcomov / povaľač, beznádejný prípad, otrávený životom a odporne sa správajúci k ľudom/, humor však až tak typicky anglický nie je. Ak začínate s britskými seriálmi, rozhodne skôr odporúčam Black Books alebo IT, nevylučujem, že hodnotenie pôjde ešte vyššie alebo aj ešte nižšie. PS o dva dni: druhá séria je jasných 5 hviezdičiek, takže je to niekde medzi 4 a 5, ale ponechám zatiaľ 4. Predsa len Black Books bolo o trošku lepšie.

Poslední císař (1987)

Dosť nudný film, aj keď riadny kus filmárčtiny.

Fargo (1996)

Mierne nemainstreamové dielo od jedných, momentálne z najlepších režisérov na svete. Malý, "legračný" Steve Buscemi, neustále sa napchávajúca Frances McDormand, William H. Macy so svojím trpiacim, pesimistických a znechuteným výrazom v tvári, a blondiak Peter Stormare s cigaretou v ústach. Zima, depresia, sarkazmus a absurdita, tichá a podmanivá hudba, postupne zrýchlujúci dej, dokument o lykožrútoch a hokej v telke. Geniálne dielo, ktoré nie je pre každého...koniec koncov ako všetky Coenovské filmy, radšej mám už iba Big Lebowského. 9,5/10