Sherlock Holmes (2009)

Zábavná, svižná, akční a fajnová podívaná, kde je ovšem Holmes staroanglickej Jack Sparow a to by pravej Scherlock být neměl. A celkově se tu tvůrci trochu vyprdli na atmosféru, ale hlavně, že se zasmějeme...já vim já vim to se dneska holt nosí. Hudba je super a ústřední hlavní dvojice taky. Robert to zahrál parádně a Jud jakbysmet. No hlavní plus je pro mě návrat Guye Ritchieho....doufam teda, že nebude dalších pět let dělat dalších pět dílů tohodle filmu, ale že se vrátí ke svejm sakra dobrejm kořenům!

Sociální síť (2010)

Předně bych chtěl říct, že FB nemam a ani to nemam v plánu...ani Social network mě nepřiměla si ho udělat. Což je ovšem dobře, protože určitě nebylo v plánu něco jako oslava FB. Film je to zajímavej, Fincherův rukopis je tam celkem znát a to je fajn. Musim říct, že i díky dobře zvolenejm hercům sem se do filmu celkem bez problému zabral a čekal, kdy nám minulost splyne s realitou. Bylo zde řečeno, že hudba nebyla úplně ta pravá ořechová...Salahadin dokonce píše, že je to hrůzná směsice pazvuků...já říkám...někdy:-). Základní melodie budiž, ale je pravda, že třeba u závodu veslic, to je šílenost. No sumasumárum jsou to pěkný 4 špuntíky a zároveň bych rád napsal...Lidi nesedtě celý hodiny u toho facebooku a jdete ven:-)

Rocker (2008)

Slabší tři hvězdy...vlastně jenom kvůli Wilsonovi, kterej ve filmu pobavil, ale Jack Black to neni.

Troja (2004)

Film jak houpačce...střídaj se tu celkem fakt pěkný scény s těma horšíma...stejně jako herci. Brad a Eric jsou skvělý a naopak Orlando je tam jak pěst na oko...no možná dvě pěsti. Jinak celkově to podle mě budí celkem dobrej dojem i když z Troji ten hálivůd úplně smrdí, tak se to docela povedlo, ovšem v učebnicích filmu to nebude.

Elitní jednotka (2007)

Ohohooo tohle je jiná káva! Elitní jednotka má všechno co má podobnej akčňák mít. Ta brazilská temná a drogová atmosféra a našlapaný prostředí....to mě hodně bavilo už v městě bohů, kde hrál tak trochu prim příběh nad akcí(nicméně výbornej film), ale tady to šlo ruku v ruce. Elitní jednotka mě zaujala ještě o chlup víc a to znamená že dávam zase jednou plnej počet.

Obchodník se smrtí (2005)

Ten Cage mi tam vůbec ale vůbec neseděl a zase taková pecka to taky neni...takovej průměrnej akční filmek...a já za něj dal dvě kila...

Desperado (1995)

Skvělej film a navíc úžasně převyprávěnej vtip Tarantinem...ta scénka mě hodně pobavila. Jinal filmu neni opravdu téměř co vytknout

Muži v černém (1997)

Škoda že to tenkrát Tarantino nevzal, vůbec si neumim představit, co by s tim ten blázen proved. Jinak velmi originální a stylová komedie s výbornou ústřední dvojicí, dobrym tempem a skvělym černym humorem, na kterou se vždycky rád podívam.

Road Trip (2000)

Komedie mýho mládí, u který sem strávil hodně času. S originálním znění je to výbornej kousek a hodně vtipnej...dnešní komedie jsou už jenom horší