Století Miroslava Zikmunda (2014)

Cestovatelé tělem, duší a hlavně srdcem...i s vědomím, že to má svoje má dáti a dal

Tajný život psů (2013) (TV film)

Povinná podívaná pro všechny milovníky psů...hodně zajímavejch informací a super záběry našich nejlepších kámošů. Má to svoje mouchy, ale vůbec bych je neřešil:-)

Nahoru, dolů (2000)

Tohle dokoukat, to je fuška. Ben je fakt nejhorší herec snad...tady byl fakt špatnej

Fotograf (2015)

Sorry ale já se v kině prostě královsky bavil...všeho sem se bál. Fakt sem se bál, že to bude další průser, ale podle mě to vůbec průser nebyl. Roden, ač se mi na to zprvu nehodil, byl skvělej. Nevim jestli všechny ty myšlenky a prupovídky jsou od Saudka nebo od scénaristů, ale i všechna ta omáčka okolo byla prostě dobrá. Jediný mínus jsou pro mě ostatní herci. K Rodenovi se možná přidala ještě Vilma, ale jinak to je podle mě velká tragédie...tyhle herci co prej hrajou v ulici na to prostě neměli podle mě. Tady v tom filmu ale všechno odpouštim a dávam velkej počet

Medvědi (2014)

Krása a paráda, ale dabing filmu ubírá strašně moc...ovšem jestli je to dělaný pro první stupen základní školy, tak to jo. Jestli ne tak je to ústřel.

Kronika (2012)

Všichni jsme viděli jakej byl Hancock kravina...tak tohle je skoro stejná kravina

Lilja (2002)

Film je ponurej jak to ruský počasí, ze kterýho mi bylo teda ouzko musim říct. Dopadlo to jak to, jak to dopadlo...podle mě to je ještě s citem natočený...ve skutečnosti bude hůř. Ale moc se mi to líbilo. To sem vlastně zapomněl říct

Piano (1993)

Hodně hodně silnej příběh...asi nejlepší romance co jsem kdy ve filmu viděl...ostatní prvoplánovky můžou hodně závidět. Silný čtyři hvězdy. Až to někdy uvidim v originále a ne s dabingem, tak jich dost možná bude pět

Interview (2014)

Tak po úvaze měnim na dvě...vlastně si řikam, že ten film je spíš trapnej a hlavně úplně zbytečnej. I takovýhle bláznivý provokování se dá udělat trochu inteligetně...tohle je prostě místama hodně blbý, ale je fakt že místama taky docela vtipný. To film ale nezachrání

Princezna Mononoke (1997)

Nemohl jsem spát, tak jsem si počkal na artu na Princeznu a musim říct, že jsem udělal fakt dobře. Nedá se svítit Princezna je lepší než Zámek nebo Cesta do Fantazie i než Naušika. Sice nejsem vůůbec fanoušek japonskej animáků, ale tady se prostě snoubí skvělý postavy, příběh i poselství a dohromady to dává výbornej celek. Krásný zpracování a celkovej dojem...jasná pětka.