Sám doma (1990)

Já se u toho prostě pokaždý mlátim smíchy...nemůžu si pomoct:-) jak tam frajer leze tim oknem a šlápne na ty ozdoby...stačí když to jenom píšu a tlemim se jak pako:-D

Láska nebeská (2003)

Noo láska nebeská to teda byla jako hrom, ale já z ní úplně v oblacích nebyl...Je to fajn film, takovej že prostě ten úsměv člověku ve tváři vyloudí. Ale vzhledem k tomu že romantický filmy úplně nemusim a taky k tomu, že nějaký ty příběhy mi přišli trošku už za hranicí(příklad dětí) to neni zase nic extra. Opět zde zazářili Hugh a Colin ty jsou pro tyhle filmy jako dělaný. A hrozně mě tam pobavil svojí malou rolí B. B. Thornton. To byl americkej prezident jak se patří. Celkově tedy pro mě má tahle pohádka takovejch no 70% ať nežeru...

Král Ralph (1991)

Dost průhlednej děj ani vtipný to moc neni, ale John to zahrál pěkně a občas jsou nějaký situace přece jenom k zasmání. Takže mi z toho vycházej dvě hvězdy a řekněme pěknejch 45%

Psycho (1960)

Kdo umí, umí...

Výkupné (1996)

Film je to dobrej, Mel i Gary byli super, ale já nevim nějak mě to nedokázalo dostat do děje. Prostě to bylo něco jako když je super zpěvák, vyzpívá všechny vejšky, má super hlas, ale chybí mi u něj výraz a prostě mu to nevěřim...tak bych to asi přirovnal:-)

Goyovy přízraky (2006)

Zajímavej film, ale velkej dojem to ve mě jako celek nezanechalo. Kvalitní herci dávaj filmu celkem slušnou atmosféru. Jako vždycky exceluje nenapodobitelnej Javier Bardem.

Miluj mě, prosím (2004)

Romantický filmy opravdu nemusim a už vůbec ne libající se happyendy, ale tohle byla podle mě naprostá paráda! Super zahraný a taky moc pěkná hudba. A ta poslední od Coldplay k tomu opravdu sedí. Pro mě určitě jeden z nejlepších filmů podobnýho ražení.

S tebou mě baví svět (1982)

No komedie století to asi není, ale já se u toho jednou za čas zasměju. Hlavně Postránecký tam je fakt skvělej:-) Všichni si přiznejme, že to má svoje momenty...a řek bych, že čim budu starší, tim mě to asi bude víc bavit

Dokonalý únik (2009)

Na film sem se celkem těšil a tak vyrazil do kina. Před odchodem sem četl pár docela povzbudivých hodnocení...Jenomže po pár desítkách minut sem zjistil, že film nezachrání ani krásná příroda ani krásná Milla Jovovich. Z očekávaného a nervydrásajícího dramatu byla od začátku očekávaná záležitost.(já osobně čekal, že Milla nebude hrát hodnou holku). I přes to to mohl být klidně dobrý film, ale akční scény jsou podle mě vůbec celým pomyslným hřebíkem do rakve. I když nas*aná Milla vypadá opravdu hrůzostrašně tak je to málo. Scéna se sprintem kdy on sleduje ji a jeho zase on je úsměvná a následující scéna kdy Steve Zahn nemůže zvednout zbran protože má kaput ruku už mě regulérně rozesmála. Sumasumárum slabejch 40%