Superlék (1998)

Škoda že se v těhle podobnejch komediích moc tlačí na pilu, nápad tam nebyl špatnej, ale téměř každá scéna se tam dá předpovídat a navíc jich 90% neni vtipnejch...málo 3/10

Horem pádem (2004)

Třeba mě roztrhejte, ale já se bavil.

Revizoři (2003)

Vynikajcí film...Musím přiznat že nebýt filmového klubu na čt2(díky bohu za něj) nikdy bych se o tomto filmu nedozvěděl. Film má nápaditý scénář i příběh. U tohoto filmu se divák baví i tak trochu bojí a soucítí s hlavním hrdinou. Navíc má film spád a žádné nudné chvíle. Už dlouho sem se tak nezasmál i tak trochu nezamyslel. Jednoznačně 10/10!

Hvězdná brána (1994)

Nejlpeší Emmerichův film...těžko říct jestli to je úspěch nebo ne. Já se u hvězdný brány bavil(musim se přiznat, že pro ní mam trochu slabost asi jako pro holky se zrzavými vlasy)

Beetlejuice (1988)

První celovečerák co jsem od Burtona viděl...Nutno dodat, že napoprvé mě úplně nedostal, ale postupem času a tak při třetím shlédnutí už ho beru. Film má styl a originalitu a to mě vždycky potěší at jde třeba o sebevětší ptákovina...tenhle film ovšem taková ptákovina neni...takže pěkný čtyři hvězdy, protože teprve po mravenčim džusu přijdou teprve Burtonovi hitovky.

Kung Fu Panda (2008)

Film sem viděl bohužel jen v němčině když sem tam byl na výměném pobytu...takže sem první půlku spíš těžce překládal, ale potom sem se chytil a celkem se i bavil. Je to celkem sranda:-) 6/10

Spalovač mrtvol (1968)

Hororové představení R. Hrušinského. Film totálně mrazí. Milující otec a hlava rodiny se rozhodne svojí rodinu zabít. Ty přívlastky, který k tomu používá jsou neuvěřitelný...pan Kopfrkigl ve mě zůstane už asi navždy jako největší postava hororu jako takovýho.

Kmotr (1972)

Napsáno toho bylo dost za sebe můžu říct, že mě nadchla kniha a film dokončil svoji práci.

Čtyři pokoje (1995)

Aspon že ty poslední dvě epizodky od nadrežisérů vytáhly.

12 opic (1995)

Nejlepší sci-fi s pátým elementem...Tenhle film nepotřebuje žádný velký efekty, stačí když je to perfektně vymyšlený a připojí se k tomu neuvěřitelný herecký výkony.