Zimní příběh (2014)

Příběh s pointou. To se u fantasy moc často nevidí. Pár chyb u filmařů a příště si nechat víc záležet na detailech. Jinak krásný film s dobrými herci.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Tohle jsme už viděli tolikrát, že je to až trapný. Nejlepší USA porazí nejhorší Rusko. Pár pěkných akcí nemůže dělat celý film. Škoda, čekal jsem od Costnera mnohem víc.

Oddělen (2011)

Je těžké si představit s čím vším musí bojovat učitelé. Nekompromisní ukázka toho jak lidé krachují před ignorací. Jakmile se nad tím vším zamyslíte, film vám ukáže, že je vlastně všechno špatně.

Zpátky ve hře (2012)

Dokud bude pan Clint hrát, nikdy nebude nouze o skvělé drama se specifickým humorem. Role mu sedla, příběh zamotaný, ale ne natolik aby z toho byl divák zmatený.

Já, Frankenstein (2014)

Příběh je sice jednoduchý, ale o to víc jsem si užil to ostatní. Úžasné efekty chrličů.

Rivalové (2013)

Hodně slušná nadílka emocí.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Vidět ukázky filmu by možná stačilo. Ono zbytek kolem toho je jen omáčka. Ale bez toho by to nebylo tak pěkné. Romantika jako prase, pěkně akce a až na pár chyb maskérů a zvukařů, které se dají spočítat na prstech dvou rukou příjemný zážitek. Možná jen hlavni hrdina mohl být "hrdina" ve svém pravém slova smyslu.

Válka Bohů (2011)

Velký omyl. Filmů o řeckých bozích a legendách k nim spjatých je spousty a natočit takhle špatně film v takové konkurenci je sebevražda. Zvlášť když tvůrci předtím dokázali takové dílo jako 300: Bitva u Thermopyl je to pro mě zklamání.

Hostitel (2013)

Rozhodně zajímavá invaze mimozemšťanů. Od ostatních filmů na téma ovládnutí světa mimozemšťany se fakt liší. Jen mi chyběla hudba. Je taková mdlá oproti ději. I když ten místy pokulhává. Je to fakt lepší film než to na první pohled vypadá, takové lepší Béčko. Chtělo to aby všichni hráli tak jako hlavní hrdinka a byl by to trhák.

Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)

Sledovat tenhle seriál je stejné jako koukat na CSI: Miami, CSI: NY a CSI: Las Vegas. S původním skvělým seriálem to bohužel nemá nic společného. Škoda, pár herců tam hrají skvělou roli, ale nedostali šanci.