Střelec (2009)

Není to spaghetti western v kterých Terence hrával jako mladý s Budem. Ve filmu přesto zůstalo to dobro z předchozích filmů, takové to něco co vás prostě baví a nenechá vás to na pokoji. Starý Terence je stejně skvělý jako ten mladý a dává celému filmu ten správný westernový náboj, romantiku a dobrý konec.

Wolverine (2013)

Čekal jsem úplně něco jiného, něco ve stylu předchozích filmů. A byl jsem úplně vedle. Podobnost to má, ale příběh už je svůj vlastní. Pro mě skvostný film se skvělými efekty a zvraty. A samozřejmě nesmrtelný Hugh!

Hunger Games (2012)

Aj karamba! Krásné, úchvatné a dobře zpracované. Když se nad tím nezamyslím, je to pěkný akční drama. Když se zamyslím, je to všechno co si jen můžu přát. Je tam vše co film má mít. Oběť, lásku, nečekaný zvrat a zrádce. Od začátku až do konce jsem byl zažraný a i když jsem tak nějak tušil jak to dopadne, byl jsem překvapen.

Total Recall (2012)

Škoda že je to pojmenované Total Recall. Film pěkný, efekty skvostné a výjimečně nehrají "amíci" hlavní úlohu v záchraně. Jen jako samostatný film bez spojení s legendárním Total Recall by měl možná lepší šanci uspět.

Pěna dní (2013)

Neuvěřitelný zážitek. Nemám vytknout a ta hudba! Grafika! Podívejte a užívejte si to naplno.

Martin a Venuše (2012)

Nebýt Erika a těch dvou uječených holek, asi bych se nezasmál. Pan Matonoha příjemně překvapil. :)

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Je to zajímavý film, ale má fakt divnou zápletku a její rozřešení. Efekty pěkně udělané, ale nevím. Spíš je to Indiana Jones než Sherlock Holmes.

Croodsovi (2013)

Na začátku jsem si myslel že to bude hrozná kravina, ale mýlil jsem se. Krásně udělané, příjemné a s vtipným příběhem. U několika scének jsem brečel smíchy. Já myslím že spoustu lidí se v tom i najde. :)

Obr lidožrout (2008) (TV film) odpad!

Tak to se pan režisér hodně sekl. V tomhle filmu je všechno špatně. Vždyť i ty základní efekty tam byly úplně amatérské. Ani jednou jsem se nepřistihl, že bych byl v napětí. Herecké výkony bych nehodnotil. Hrát v tomhle filmu muselo být hodně za trest. Možná ten film natočili jako odstrašující příklad toho, co by už nikdy nikdo neměl natočit. Příběh ani hudba tam nejsou strhující.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Ač jsem od tohoto filmu moc nečekal, stejně mě zklamal. Efekty byly dobré, ale téměř vše předvídatelné. Hudba byla jak od kolotočářů a příběh nedodělaný. Dvě hvězdy za úctu k Timovi.