Nespoutaný Django (2012)

Skvělý film! Zíral jsem jako malé dítě. Fantasticky zvolená hudba a nečekaný konec? Skvělý tah!

Kdo přežije (2000) (pořad)

Je to jediná reality show která mě baví. Nejen pro to že se odehrává na odlehlých místech světa ale i proto že v lidech ukáže jak opravdu umí přežít. Vadí mi stejně jako v jiné reality intriky a lži, ale to už by bez toho asi nešlo. Super vymyšlené soutěže jak na kondici tak na myšlení.

Tajemství ztracené archy (2008) (TV film)

Kde začít. Příběh vykradený od Indiana Jonese. Druhá Noemova archa už je opravdu extrémní výmysl. Nestvůra je zřejmě zřejmě nezničitelná i pod těžkou palbou. Je extrémně rychlá a z ničeho nic jí jde probodnout štít až do srdce a téměř vůbec sebou necloumá a je konec. A spoustu dalších blbostí. Nejsem si jistý jestli je to film nebo jen atrapa na pohádku. 10% za Reneé O'Connor, kterou jsem si oblíbil v seriálu Xena.

Vítejte v KLDR! (2008)

Já jsem dobu komunismu nezažil. Podívat se, ač vzdáleně, do komunistického režimu jak lidé strádají a dobře se mají jen ti vyvolení byl pro mě dobrý zážitek. Drsný svět.

Alej zatracení (1977)

Až na trochu zmatený začátek, kde není jasný důvod války, se mi film celkem líbil. Jistě nejde očekávat efekty dnešní doby, ale byly skvělé. Měnící se obloha, smrtící šváby a metrový štíři. Trochu bych vytkl nesouměrnost lidí. Za celou dobu cesty potkají hrstku a na konci je lidí desítky. Už jen kvůli George Peppardovi dávám ***.

Beowulf a Grendel (2007) (TV film)

Mám rád mýty a legendy. Vyprávění z dob kdy bohové udávali svými hrátkami směr světa. Hrdiny, kteří se nebáli jít do čehokoli, aby zachránili kohokoli. Ale tenhle film je pro mě zklamání. Nezaujala mě hudba, příběh je přímočarý a smrt obou nestvůr příliš snadný. Snad jen herecké obsazení je celkem ucházející. Průměrné hodnocení jen pro mou slabost k těmto filmům.

Americký chopper (2003) (pořad)

Na tenhle pořad se dá koukat jen kvůli motorkám. Jsou úžasné a naprosto dokonalé. OCC jsou borci, ale bohužel je nikdo nenaučil chovat se k sobě s úctou a respektem.

Aréna (2011)

Kdyby tento příběh nebyl tolikrát natočen lépe, byl by to asi mnohem lepší film. A ani hvězda jako je Samuel L. Jackson nedokáže zachránit horší film. Krvavé efekty jsou dobré, hudba je řekněme zajímavá, ale co je tam víc? Trochu virtuální reality nezmůže nic. A konec? Předvídatelný už od prvních minut filmu. I přes to je to takový průměr. Při dobré lahvince něčeho tvrdšího je to koukatelné.

Ninja Assassin (2009)

Velkolepé Béčko. Jistě existuje spousty jiných a lepších filmů na téma ninja a jejich rodinné klany, ale tohle mi přišlo jiné. Možná že se Němci za pomoci amerických spolupracovníků opravdu naučí točit filmy. Ale nebýt asijských bojovníků byl by film stejně trapný jako Americký ninja. Jistě ve finále opět vítězí jednotlivec nad skupinou, ale je to ve velkofilmech za těžké miliony jinak?! Vyprávění je dobré. příběh je zajímavý a efekty jsou krvavé. Vše co si může člověk přát, jen kdyby to bylo přeci jen o trošku lépe udělané. Chybí tam ta exkluzivita a konečná policejní akce to trošku kazí. Nicméně vím že až se budu rozmýšlet jestli se na film podívám znova, řeknu si ano.

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Ano jistě, tento film má pár chyb. Kdyby filmový štáb pracoval o 20% lépe nebyli by vidět špatné filmové triky. Mě se ale tento film líbí. Mám slabost pro filmy tohoto druhu. Noah se své role zhostil dobře a Stana se k němu velmi dobře hodí. Jsem opravdu spokojený.