Rivalové (1996)

Nečekal bych, že se u tohoto filmu pobavím. Ale opak je pravdou. Příjemná a celkem lehká komedie a trošku vynucené Happyho vtipy. Příběh stejný jako v jiných filmech, ale zabalený do mírně netradičního kabátu.

Na doraz (2010)

Jedna hvězda za onanujícího psa. To jediné mě totiž pobavilo. Nevím jestli jsem se měl u toho smát nebo brečet nad tím co vytvořili. Tenhle film se snad neměl ani natočit.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál) odpad!

Nenašel jsem vůbec nic co by se mi na tomto animáči líbilo.

Autosalon (2005) (pořad)

Nezajímavé, chlapi neumí mluvit a drmolí. Snaží se udělat z toho velký pořad, ale to se jim nepodaří pokud nezmění reportéry.

Mimoni v Americe (2007) (seriál)

Nevím jestli mě ten seriál baví, nebo odrazuje tím jaký je.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Kdyby vynechali všechny ty pavouky a jinou havěť Odstranili přehnané ječení, byl by to dobrý pořad. Úkoly, které jsou spojeny s dobrou kondicí a fyzičkou mě baví. Přeskakovat z kamionu na kamion, proplavat se trubkou kde je jen pár míst kde se nadechnout ale nezabloudit. Být pořad jenom o těhle zkouškách, měl by lepší hodnocení.

Špinavé práce (2005) (pořad)

V USA natočí opravdu všechno. I to nejodpornější svinstvo prodají jako velký hit. Jen se mi zdá že Mike někdy přehání. Né vše co tam uvidíte je opravdu tak špinavé a smradlavé. Pořad se mi líbí, protože nic jiného v tomhle směru jsem ještě neviděl a nemám s čím porovnávat. Snad dám ve výsledku 4*.

Partička (2011) (pořad)

Rozhodně zábavný pořad. Tedy mezi těmi u kterých nemusíte moc přemýšlet. Chlapi to berou celkem volným způsobem, díky tomu není nouze o vtipné scénky a vysílací čas po desáté taky něco málo dovolí. Tenhle pořad by snad mohl mít i delší trvání na TV obrazovkách. :)

Pátá rychlost (2002) (seriál)

No nevím. Jisté fanoušky si tenhle pořad určitě najde, ale já k nim nejspíš patřit nebudu. Nápady na srovnání jsou absurdní. Srovnávají nesrovnatelné a taky moderátoři vypadají na to, že se k tomuto pořadu dostali jen jako k roli. Maskéři by možná mohli zvolit vhodnější a vkusnější oblečení. Rady pro spotřebitele? Žádné, nebo nepoužitelné. Je to jiný level Top gearu. Nižší...