Zajatci robotů (1989)

Tak už vim odkud se vzala moje dětská robotí mánie.Kdepak Transformers,Ganheddo za to mohlo.Vzhledem k tomu že posledních pár let si na takových úletech ujíždim,nemůžu tenhle snímek podělat.Ze svého kouzla neztratil nic i přes ten totálně dementní scénář okopčenej snad ze všech zásadních scifi filmů.Partička banditů sbírá elektronický součástky všude kde to jde a když se dostanou na roky opuštěnej ostrov na kterym se mimo jiné nachází taky nejvýkonější super počítač kterej nesnáší lidi (Zdravim Skynet a Matrix),musí i vola napadnout že z toho žádnej jackpot nebude.Do akce tak nastupujou plastový modýlky robotů co si dávaji vzájemně po tlamě,ničí každý patro fabriky kde se zrovna potkaji a do toho jim hraje říznej elektronickej 80's soundtrack.Tohle nešlo jako malej capart nemilovat a ani teď po tolika letech nemůžu říct že by se mi to nelíbilo.

Útok na věžák (2011) odpad!

Zase ty drsný dětičky.Ne stačí minuta a už se mi otevírá kudla v kapse.Celkem dobrej nápad to má ale to jak furt ten 30ti kilovej Kunta Kinte a jeho o něco méně tvrdší tlupa pořád hází drsňácký xichty do kamery a emzáky mají těžce v paži pro mě dělá z tohohle filmu nekoukatelnou záležitost.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) odpad!

Nad tim za co jsou dneska filmaři ochotný vyhodit miliony dolarů,zůstává rozum stát.Digi souboj na konci celkem ušel ale třeba v Superman:Doomsday byl udělanej o hóóódně líp.Votpad

Re-Play (2009) (pořad)

Tučkina mam rád,Alžbětu zase moc nemusim.Člověk si sice informace z tohohle pořadu zjistí na netu už třeba o měsíc dřív ale zase na druhou stranu je fajn že se někdo snažil v televizi touhle tématikou zabejvat.Nesedim u každýho dílu tak jako kdysi u game page ale proč ne.Je to v pohodě pořad a když ho zrovna chytnu v bedně tak se na něj mrknu

Atari: Game Over (2014)

Dneska kdy každej drtí jednou rukou COD a druhou se drápe v prdeli,dokument o 30 let starý pařbě o který se traduje že položila herního giganta asi moc neohromí ale kdo ty doby zažil a kroutil s křehoučkym joystickem jak blázen dokud mu nezůstala v prackách jenom hromádka plastu a chuchvalec kabelů si tady přijde na svý.Atari se tu probírá od jeho počátků až po totální krach kdy v roce 83 v Alamogordu pohřbila na obrovský skládce všechno co jí s ní spojovalo včetně zprofanovanýho propadáku ETho.Hodně mě potěšilo když nakonec o 30 let později vytáhly pár neporušených kousků a mít možnost se na to osobně mrknout tak bych do toho šel.Akorát teda s jednou věcí nemůžu souhlasit.To že ta hra byla vlastně dobrá je kravina.Byla to hrozná sračka.

Skrýš (1995)

No tenhle film se docela minul účinkem.Neni to uplně nejhorší ale pamatuju si že v knížce byl Vassago hodně vynalézavej parchant kdežto ve filmu každej mord odbude za pár vteřin,jen tak fik mik.Začátek filmu vypadal dost slibně a i to digi limbo mělo něco do sebe ale nemůžu se zbavit pocitu že ta atmosféra neměla tu správnou šťávičku a dalo se z toho vytřískat mnohem víc.Škoda,takhle je to jenom průměrnej thriller se zajímavym nápadem.

Dravci (1999)

Všechny rány,kuří oka.Vše vyléčí steak z člověka.Tak tohle je opravdu velmi lahodný kousek.Asi začnu taky žrát lidi a přestanu chodit k doktorovi.Teda chtěl sem dát 4 ale teď když sem zjistil že se to točilo v Tatrách a ne v emerice tak ještě jednu hvězdu musim přihodit.Sem nadšen.

Bobby Yeah (2011)

Nefalšovaná nálož chaosu.Jako kdyby někdo spojil ty nejšílenější bijáky co kdy vznikly a vecpal je do 23 minutovýho animáku.Vlastně Morgan si to hodil.Pochytil sem odkaz na mechanický pomeranč a tetsua než mi mozek totálně zkolaboval.

Paco - stroj smrti (1986)

Starej dobrej italsko emerickej trash říznutej over the top a terminátorem.Navíc tam běhá jeden perfektní kybóóók a Paco rozmačkává hlavy jako kokosáky takže o nudu neni nouze.

Světlonoš (2005) (studentský film)

Tohle dokážou jenom zlatý český ručičky.Příběh neni nic originálního ale vizuál je ohromující,ozvučení špičkový a atmosféra zadupe cokoliv z tohohle žánru kromě jedný vyjímky.Zaniklý svět rukavic bude vždycky best.

Časové pásmo bylo změněno