Assassin’s Creed (2016)

Stejně jako ve hře mě nebavili ty části mimo animus.Scény s parkurem efektivní i když občas špatně nasnímaný ale jinak tomu neni nic moc co vytknout.No možná ještě ta sabotáž hašišáků na konci byla už trochu psycho ale jinak je to takovej filmík na jedno zkouknutí a jede se dál.Neohromí ani neurazí

Last Days (2014)

Hmmmmmm zajímavé.Vypovídající hodnota filmu by se dala shrnout do věty "A to ještě nebylo vůbec nic".

Pérák a SS (1946)

Kapitáne Ameriko dej si facku.Pérákovi stačí jenom dvě pružiny z gauče mrouskajících teenagerů a hned jde pleskat nácky a bránit světovej mír.Trnka prostě uměl

Krotitelé duchů (2016)

Čekal sem teda větší průjmíček ale je to uplně normální pohádka pro děcka.Pravda občas to bylo troche křečovitý až trapný ale jinak to má vymazlenej vizuál i ty nový zlepšováky se mi líbily.Problém mam samozřejmě jako všichni s novou hlavní čtyřkou jenže když sem zahlédl původní členy týmu v cameo roličkách tak prostě musim uznat že už by asi nedokázaly křepčit po place s pozitronovou bouchačkou a lepší je se dívat na tlustoprdku,mužatku,puberťačku a debilku než mít tým poskládanej z instantních svalovců co předvádějí účinky přípravku na růst svalů a kondicionéru na vlasy.No Hemrswortha nemá cenu rozebírat.Nejsem 12ti letá puberťačka takže tohodle degeše prostě pořád nemam rád.Shrnu to tak že je fakt škoda že už to nebylo natočený dřív s původním obsazením ale na druhou stranu mě to nijak neurazilo a kdyby byl případně do budoucna další díl,tak bych se na to klíďo zase mrknul.

Sebevražedný oddíl (2016) odpad!

No potěš koště.Co to ten Ayer tentokrát upatlal za nesrozumitelnej paskvil?Po sabotáži a železných srdcích sem si myslel že ten pacholek má přecejenom kouska talentu ale s timhle šlápnul do pořádný Lois Lejnový.Nudnou a sterilní akci střídají rádoby kůl hlášky který nejen že nejsou ani za mák úderný ale co je horší že jsou uplně o hovně.Modlil sem se aby při každý efektní zpomalený ráně či průstřelu nezačaly anti-gerojové otvírat držky s nějakou tou supr hláškou ale bohužel se to bez toho neobešlo.Nejvíc mi takhle brnkala na nerva ta upe nejkrutopřísnější emařka v historii filmu.Ani ostatní se nijak nevytáhly nutno podotknout.Joker je jenom taková parodie na kdysi jednoho z nejdrsnějších záporáků.Diablo největší cíťa z týmu,Courtney mi ani tak nevadil páč furt jede to stejný co vždycky a Smith z nich zůstal jedinej kdo se mi i celkem líbil(teda až na jeho rodinný problémy s dcérečkou).Killer Croc byl jedno velký COŽE??? A ostatní už mi byly ukradený.DC opravdu poslední dobou nehezky ztrácí dech a nechává za sebou spoušť při nichž ničí v mých čtyřech očích jinak slušně rozjetou kariéru pár známým tvůrcům.Panebože doufam že Lobo se bude držet zuby nehty a nenechá se naverbovat do žádnýho dalšího filmu.

Martini Ranch: Reach (1988) (hudební videoklip)

No žádnej zázrak teda ale zase bylo fajne počítat kolik xichtů z vetřelců a terminátora se tam objeví.Škoda že tam nepropašoval Cameron i Šwarcíka nebo místo svý starý takovou Ripleyovou.Jinak Paxton docela pobavil když opouštěl scénu s prošoupanou řití.

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Slušný.Hodně slušný.Dalo se z toho vytřískat troche víc ale v rámci možností Tancharoen čapnul příležitost za koule a vnesl něco málo originálního vzduchu do toho komerčního puchu jménem MK.Scooter už vyčpěl a tak se snažil hodit tuhle fantazy divočinu do reálnýho světa a ono je to fakt zajímavý.S Reptilem sice šlápnul lehce vedle ale sériovej zabiják Baraka co vyřídí zkrachovalou akční hvězdu Johnnyho Cage mě hodně potěšil.Škoda že když rejža dostal balík na realizaci tak se nechal semlít požadavky Boona a studia a vyrobil nemastnej,neslanej seriál kterej zapadne.Kdyby ho nechaly utrhnout ze řetězu,věřim tomu že by natočil nehoráznej masakr.

Kickboxer: Vengeance (2016)

Tak si řikám,pro koho ten film vůbec točili?Hodinu a půl se tam mrcasej nějaký fitness bukvičky s gumovym rozkrokem,občas vstoupí na scénu nějakej ten známej xicht z ufc aby dostal za 10 sekund do držky a odporoučel se zase zpátky do gymu a Tong Po je tak trapnej že ani neumí otevřít hubu a musí používat tiskovýho mluvčího.Jediný plus tohodle filmu je tak Van Dammage kterej sice taky hraje otřesně ale aspoň na mě konečně po dlouhých letech zapůsobil svojí nabušenou figurou a ukazuje že i v pokročilym věku se dá udělat efektní otočka aniž by něco bolestivě křuplo.Jinak všechno ostatní je teda hrůza a děs.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

No na Richieho dost slabý.Pár zajímavých momentu se najde a i hlavní dvojka je celkem sympatická ale jinak to ničim nevybočuje z průměru.Pořád sem čekal že se někde v půlce film zvrhne v šílenou jízdu ale bohužel efekt se nedostavil.

Zajatci robotů (1989)

Tak už vim odkud se vzala moje dětská robotí mánie.Kdepak Transformers,Ganheddo za to mohlo.Vzhledem k tomu že posledních pár let si na takových úletech ujíždim,nemůžu tenhle snímek podělat.Ze svého kouzla neztratil nic i přes ten totálně dementní scénář okopčenej snad ze všech zásadních scifi filmů.Partička banditů sbírá elektronický součástky všude kde to jde a když se dostanou na roky opuštěnej ostrov na kterym se mimo jiné nachází taky nejvýkonější super počítač kterej nesnáší lidi (Zdravim Skynet a Matrix),musí i vola napadnout že z toho žádnej jackpot nebude.Do akce tak nastupujou plastový modýlky robotů co si dávaji vzájemně po tlamě,ničí každý patro fabriky kde se zrovna potkaji a do toho jim hraje říznej elektronickej 80's soundtrack.Tohle nešlo jako malej capart nemilovat a ani teď po tolika letech nemůžu říct že by se mi to nelíbilo.