Re-Play (2009) (pořad)

Tučkina mam rád,Alžbětu zase moc nemusim.Člověk si sice informace z tohohle pořadu zjistí na netu už třeba o měsíc dřív ale zase na druhou stranu je fajn že se někdo snažil v televizi touhle tématikou zabejvat.Nesedim u každýho dílu tak jako kdysi u game page ale proč ne.Je to v pohodě pořad a když ho zrovna chytnu v bedně tak se na něj mrknu

Atari: Game Over (2014)

Dneska kdy každej drtí jednou rukou COD a druhou se drápe v prdeli,dokument o 30 let starý pařbě o který se traduje že položila herního giganta asi moc neohromí ale kdo ty doby zažil a kroutil s křehoučkym joystickem jak blázen dokud mu nezůstala v prackách jenom hromádka plastu a chuchvalec kabelů si tady přijde na svý.Atari se tu probírá od jeho počátků až po totální krach kdy v roce 83 v Alamogordu pohřbila na obrovský skládce všechno co jí s ní spojovalo včetně zprofanovanýho propadáku ETho.Hodně mě potěšilo když nakonec o 30 let později vytáhly pár neporušených kousků a mít možnost se na to osobně mrknout tak bych do toho šel.Akorát teda s jednou věcí nemůžu souhlasit.To že ta hra byla vlastně dobrá je kravina.Byla to hrozná sračka.

Batman a Robin (1997)

"Zdravíčko,sem Betmen" Musel sem přehodnotit po tolika letech,jelikož posledních pár roků tíhnu víc k tomu trashi než k mainstreamu.Samozřejmě že ten film je příšerná chujovina ale v 15ti sem ten filmovej zážitek měl na uplně jinym levelu než teď a každou šílenou taškařici sem bral smrtelně vážně,hlavně když šlo o pokračování netopýřího bouchače.Schumacher to vzal o dost víc šílenějc než předchozí díl a místo temnoty nám naservíroval pěkně barevnou pohádku se suprovym obsazením.Kazí to jenom Clooney kterej čumí celej film jako prakunda a ani na vteřinu nezmění výraz tváře.Zato takovej Šwarcík nebo Thurmanová si záporáky užívaj a sbíraj u mě body za snahu.Potěší i pěkná hudbička od Goldenthala.Zase jednou sem se prostě přijemně odreagoval a pobavil.

44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu (2003) (TV film)

Dva borci z posilky přepadávaj obrněný vozy ale jednou se jim troche zvrtne plán a tak nezbývá než zkusit nějakou novinku.Udělají banku ale způsobem jakej nemá obdoby.Vyzbrojený jak na 3.světovou válku vtrhnou do místní komerčky a do konce filmu nesundají prst ze spouště.Všechno se totálně podělá,přijíždí celá policejní stanice a zbejvá jediná možnost jak se odtamtud dostat.Hoši nabijou kalachy a na parkovišti před bankou rozpoutají inferno.Film se nijak nezaobírá historií obou psychopatů ale soustředí se vyloženě jenom na posledních pár hodin jejich života.Škoda že to mělo až moc televizní look ale musim pochválit Bryniarskiho i Taktarova protože z nich jde maximální respekt.Ani Madsen jako hodnej nebyl špatnej.Prostě čekal sem hroznou chujovinu ale velice příjemně mě tahle střílecí záležitost překvapila.

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Tyhle mozky už lehce vyčpěly ale pusťte si to na chatě,hluboko v lesích a pak jděte pár kiláčků přes les pro cíga na nejbližší benzinu.Nedoporučuje se.S jedničkou to má společný tak maximálně Matthewse s Karenem ale i tak to patří k tomu nejlepšímu ze zombí 80's žánru.A samozřejmě Tarman je třešnička na dortu.Škoda že se zmůže jenom na tu jedinou nejděsivější scénu z celýho filmu.Škoda

Osamělý vlk (1988)

,,Ale mladíku,teď nejste na řadě" Fuch a půl hlavy mizí v obecenstvu.Hodně přestřelená parodie na vlkodlačí hity z 80s ale čim tenhle kousek vyniká víc než ta vycpaná medvědí hlava v nočních záběrech je hodně slušný gore.Dost to sice sráží debilní příběh i když už v něm mám po letech exkluzivní díry ale ten nezapomenutelnej masakr na maškarnim plese a konec to dozajista nahradí

Necrophagia: Through Eyes of the Dead (2002)

Tak ten klípek o tlustoprdovi s magnumem mě rozMETAL na šlupky.Neznam Necrophagii ale chtěl sem se podivat na ulítlího Van Bebbera a dostal sem co proto.Tohle je na mě moc vysokej level.

Extrémní předsudek (1987)

Hodně podobný Hillovu Last man standing.Ne příběhem ale tim bouchačkovym stylem.Na zašpiněný hranici mezi Emerikou a Mechikem si dávaj do držky šerifové s drogovýma kartelama,v knajpě se střílí za křivej pohled a do toho si přijede kruťas Michael Ironside se svojí bandou vylízaných psychopatů vykrást místní banku.Samozřejmě se všechno posere a na konci se to zvrhne v krvavej pistolnickej masakr

Kladivo (1989)

Příšerná sračka ale ta sebranka mutantů co se sešla v tomhle filmu je mega.Kdo žere wrestling tak je to jednoznačná podívaná.Kam se na to sere homosexuální Dolph Ziggler a jemu podobný teploušové

Digitální muž (1995)

Mno tohle byla docela síla.Hues to musel vzít jenom proto že neměl prachy na stejka páč mi i tady přišel že je nějakej polívkovej.Každopádně nic to nemění na tom že i když je ten fil shit tak velkej Matthias je prostě pořád zvíře.