Osudová mise (1991)

Nejvetsi policejni elita si splete o jeden blok barak a zmasakruje rodinu zrovna velice sikovnymu pyrotechnikovi. Uletovi becko ktery mi unikalo spoustu let je narvany akci (i kdyz se tam na HK moc nerubou),zpocenyma (ale velice peknyma) kozama i efektnima pastickama prave pana pyrotechnika. Mam pro tyhle originalni vytvory slabost takze za jasny 4 hvezdy

Chyťte Hitlera! (1942)

Dneska už je to nechtěná komedie ale dřív těžký vymejvání mozečku po americku.To nemění ale fakt že jsem se bavil o dost víc než u hanebných panchartů.Super hlášky a konec

Freejack (1992)

Miluju toho parchanta Vasendaka jak umi trousit hlasky jak na bezicim pasu.Dneska uz trochu extrem ale v dobach moji puberty velice dobrej filmik

Firewalker (1986)

Trosicku dobrodruznejsi a humornejsi Norris ale porad,neznicitelnej masakrator.Nostalgicka vzpominka a film kde se i mistr zapoti,protoze si ho do parady vezme zurivec Landham.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Street Fightera sem mastil v hernách jako ďábel,proto sem se až neskutečně těšil až uvidim Van Damma jako mojí nej postavičku ze hry.I přes naprosto stupidní a retardovaný scénář sem se královsky bavil při pozvánce do města Shadaloo.Co mě ale nejvíc mrzelo,jak zprznili bojovníka jménem Blanka

Vítejte v džungli (2003)

The Rock tady nasadil laťku vysoko a nevěřim tomu že jí ještě někdy překoná.Přes občasný trapný vtípky je to jinak výborná dobrodružná akční komedie

Scanners III (1991)

Tak tenhle filmik muzu kdykoliv.Sice uz je to hodne v komedialnim stylu ale hlavy porad explodujou, vzduchem litaj pankaci,kickboxeri ale i hlavni hrdinove jako kdyby v sobe meli 10 plechovek Redbullu.Pribaleno je i docela dost povedenych hlasek a tak nejak vsechno drzi pohromade.Jedinej duvod proc nedam plnej pocet je neskutecne trapnej finalni souboj scanneru.je fakt ze xichty kroutily jak kdyby za to meli dostat oscara ale to uz bylo i na me moc XD

Svědkové Putinovi (2018)

Hroznej tijátr. Vladimír Vladimírovič plácá v roce 1999 hovna do kamery přesně tak jako každej politik před svym zvolením ale když to člověk vidí dnešním pohledem musí si ťukat na čelo jak si už tenkrát při tom plkání nádherně sral do huby.