Ocelová aréna (1994)

Wow,tohle je teda sila. Vsechny ucastniky tohodle filmu by meli zavrit do Ludovica a kapat jim do oci aby se probrali. Teda krome Garyho Caspera kterej se mi hodne libil a je skoda ze uz sem ho videl hrat jenom takovy steky

Laserová mise (1989)

Muj nejoblibenejsi kousek s Brandonem Lee. Bckovitost caka v tomhle filmu s kazdym vystrelem nebo hlaskou. Navic Brandon Lee ukazuje ze je krome prebornika v mlaceni lidi i velice schopnym komikem a nejednou slapne poradne do vosiho hnizda. Nesmrtelna situace kdyz propadne strechou primo do stolu s jidlem a pri odchodu pronese ,,Jen sem vam chtel poprat dobrou chut"

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002) odpad!

Po prvnich dokonalych 15ti minutach prisla dokonale ledova sprcha. Byl sem pri sledovani sice trochu napitej ale kdyz se mi to nelibilo ani tak,je neco hodne spatne. Opravdu doporucuju podivat se na ten zacatek ale zbytek filmu je neco prisernyho

Pěst plná hněvu (1972)

Bruce byl zase jednou nedostiznej. pribehove je to o nicem ale to co hlavni hrdina predvadi je nadcasovy umeni. Perfekcionista se nezapre

Red Force 4 (1989)

Jak muze nekdo napsat ze fighty v tomhle bijakou stoji za hovno. Uz jako malej fakan sem tenhle kousek s bratrem sjizdeli jako blazni a ucili se tu choreografii aby sme s ni pak machrovaly venku jaky to sme kungfu mistri. A nejednou prihlizejicim padla huba az k noham. To jen tak na okraj. 4 dil uz se neutapi v takovych absurdnich vysinach jako jeho predchudci ale tvari se jako seriozni kriminalka. Jiste ze i tady se najdou ulety ale Yuen Wo Ping netlaci tolik na pilu a snazi se naraficit pribeh tak aby se pokazdy mohl nekdo pekne porvat,coz ja osobne vzdycky muzu. Taky Michael Wong je tady opet dokonalej bastard a patri mu velky plus za jeho bezpaternost. Jinak je to prvni dil ze serie kterej sem mel moznost videt a proto je muj nejoblibenejsi. Proto hodnotim tak jak hodnotim

Město zločinu (2009)

Jackie si trochu hral na Tonyho Montanu a povedlo se. Sice je porad dobrak od kosti s cistym nosem az dokonce filmu ale brutalitou svych cinu s Tonym muze smele souperit. Velice prijemny prekvapeni

Red Force 2 (1985)

Opet sem musel prehodnotit. Po shlednuti par radoby vtipnych komedii od Jackie Chana a jeho kolegu musim rict ze tohle byla prdel k popukani. Zase uradujou totalni absurdity a okouzlujici dabing od intersonicu. Navic do tohohle akcniho pendolina v plny rychlosti naskocila draci lady Cynthia Rothrock takze neni nouze o dalsi zajimavy fighty. Jako dalsi me potesila ucast Jamese Tiena coby velice slizkeho gangsterskeho bosse ktery se moc rad smeje a dava to najevo pokazdy kdyz je v zaberu. Dalsi skvost HK kinematografie. Doporucuju