Ozbrojení a nebezpeční (1986)

Obsazení a tvůrčí tým sliboval skvělou zábavu ale ve výsledku je to jenom další z řady nevtipných 90's komedií ve který se mihne docela slušná řádka známých xichtů.

The Ward (2010)

Carpenter už střílí slepýma a nemá čim zaujmout. Tohle ani v devadesátkách bych mu netoleroval. Heard klasicky tupá jak motyka a její kolegyňky psychopatky jakbysmet. Jakž takž konec to bohužel nevytrhne a víc se k tomu nemá cenu vracet.

Flexing with Monty (2010)

Trevor Goddard post mortem. Těžko říct co tim filmem chtěl básník říct ale já to teda vůbec nepochopil a pravděpodobně ani sám Goddard kterej si tu odkroutil svůj debut. Pár důvodů proč se na film kouknout je Big Trevor kterej byl prostě kruťas i když zrovna ojíždí laser, chci říct vycpanýho medvěda a Sally Kirkland která se na konci trochu odváže a při roztodivnym satanistickym tanci předvede že v době natáčení byla ještě šikovná cérečka, načež Goddarda rozseká sekerou ve vaně a ten se probudí zakopanej na nějaký pekelný zahrádce po krk v hlíně. Je to sice spoiler ale pochybuju že ten film někdo zdravého rozumu normálně dokouká takže sem vás vlastně ušetřil utrpení.

To (2017)

Jednička slušnej průjem.Těšil sem se když mi o tom všichni vyprávěli jaká je to bomba a nakonec z toho vylezlo uplně to samí co v 90tym (knížku sem nečetl ale všichni tvrdí že se jí moc věrně tahle verze nedržela) jenom s moderníma lekačkama který upřímně nesnášim.Samozřejmě všem co se to líbilo přeju ať se baví i u dvojky ale počítam že to bude zase jenom další hype.Muschieti by musel přijít s něčim výživnějšim než pomalu jdoucí zlo který se najednou rozeběhne ke kameře.

Vetřelec: Covenant (2017)

Jako když dítě patlá barvičkama po papíře.Čmárá totální nesmysly ale vidí v tom krásnou malbu.Scott to velice kvalitně pohřbil a jestli bude trojka tak ani omylem.Jedna hvězda za docela pěknej vizuál,jinak je to tragédie.

Příchozí (2016)

A já furt čekal kdy Abbott konečně vyfoukne z chapadla větu "A teď jste všichni v prdeli." Ne,ne,ne tyhle filmy nejsou nic pro mě.

Kickboxer: Vengeance (2016)

Tak si řikám,pro koho ten film vůbec točili?Hodinu a půl se tam mrcasej nějaký fitness bukvičky s gumovym rozkrokem,občas vstoupí na scénu nějakej ten známej xicht z ufc aby dostal za 10 sekund do držky a odporoučel se zase zpátky do gymu a Tong Po je tak trapnej že ani neumí otevřít hubu a musí používat tiskovýho mluvčího.Jediný plus tohodle filmu je tak Van Dammage kterej sice taky hraje otřesně ale aspoň na mě konečně po dlouhých letech zapůsobil svojí nabušenou figurou a ukazuje že i v pokročilym věku se dá udělat efektní otočka aniž by něco bolestivě křuplo.Jinak všechno ostatní je teda hrůza a děs.

Marťan (2015)

Téda co se to se Scottem děje že poslední dobou točí takovou nudu.První půlhodinka taková seznamovačka s bezvýchodnou situací ok.Jenže pak se to vleče až do konce jako smrad z kanálu.Mám rád scífka a mám rád filmy o marsu ale když se tam plahočí Damon jak idiot a pořád jenom spotřebovává lepící pásku na všechno co se rozbije tak to po chvíly začne nudit.Takový nemastný,neslaný.I když je tam spousta známých ksichtů tak mě ani to nedokázalo udržet u obrazovky a bylo mi šumafuck jak tohle celý dopadne.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Ali je pohodář ale obklopil se košťatama kterým lezou z huby takový hovna že se na to nedá dívat.Občas zapařej s nějakou vip osobou která to lehounce pozvedne,načež to začnou nějakym divnym jazykem komentovat ostatní a je po srandě.Neškodilo by víc hraní a míň kecání

Válečná banda (2015)

Nejni Lundgren,nejni láska.Další televizní pičovinka která se snaží vytřískat popularitu ze slavných jmen.Liddel je příšernej,Lundgrena bylo trestuhodně málo a brutálni Nomak se drží co mu síly stačej.Má to koule i spoustu digi krve ale holt to neni to co bejvávalo