Nepřítel pod ochranou (2012)

Dobre to bolo , ,,verbal" ma pravdu. Denzel je frajer , bazmeg , ten mlady mi moc nebol sympaticky lebo tutko zamilovany no ale vsak on to hral a dobre ,normalne som mu veril, no nee??

Let (2012)

Veeelmi pekne, fajn film , este teraz chlapovi drzim palce nech to cele obkeca a vykruti sa z toho a happyend a tak. S tej sceny s lietadlom som normalne vlhky-spoteny , dobre to bolo bazmeg , Denzel je frajer.

96 hodin: Odplata (2012) odpad!

Trapas, jednotka sa mi pacila a VELMI ale toto co vypotili... neznasam Luca Bessona. okr. inych trapnosti : kocka co nema vodicak a nevie ani zaparkovat ujde na starom Ecku s manualnou prevodovkou o ktorej ta trubka v amerike ani nepocula nasranym policajtom v ich meste a este nasranejsim albancom ... ja neviem preco sa potom ludia boja mafie to im mozu nakopat prdel aj skolkari vsak mr. Luc Besson ?! Liam na to nema ved ledva chodi chudak a s tych degesov co maju byt akoze albansky bijci som sa fakt neposral. okrem dalsich hluposti, skoda casu, na toto rychlo zabudnem. T R A P A S

Gnomeo & Julie (2011)

Podla mna je toto animak pre deti a nie psycho drama pre gayov ,tak ak ste sa nudili skuste zmenit zaner chlapci. Moja dcera s kamaratkami zo skolky si to pustaju asi 5x takze je to super a komu sa nepaci nech im to skusi vyhovorit.(toto nie je pozvanka pre pedofilov omgf) . Bodka

Chicago: Zákon ulice (2011) (seriál)

No , na mna pomalsi rozbeh , ale mne sa aj auta pacia az ked vyjde od nich novsi model, asi som trochen prihamovany. Takze uff teda , no aakoze Pecka. Bodka

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

S Charliem, bez neho to nie je ono ale nie je to Kutcherova chyba.

Zachraň mě (2004) (seriál)

Chvilami trosku trapas,ale ma to velmi silne chvile ktore to vynahradia