Kevin si počká (2016) (seriál)

Seriál presne spĺňa to čo má a čo sľubuje-zábavu a oddych . Nezobrazuje žiadne Hollywoodske bábiky alebo chrumkavých metrosexuálov bez toho aby ako je to v poslednej dobe v móde v podtexte propagoval homosexuálov alebo riešil menšiny a podobne. Kevin aj keď vidieť že starne je vo forme.

Brooklyn 99 (2013) (seriál) odpad!

Taká zábava pre slaboduchých podfarbená propagandou multikulti a gender ideológií a samozrejme protiTrumpovskou mániou v USA. Samozrejme mladý židovský chlapec hlavný hrdina, teplý černoch ako šéf, popritom drsná policajtka a seržant ďalší černoch. Za blbcov sú tu dvaja starší belosi... Keď chcete vypnúť tak fakt vypnite mozog a potom sa to dá inak škoda času. Ak máte radi trápnosti a úplne naivné paródie možno vás zaujme.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Jediny dovod preco toto pozerat je dostat sa svojej spolocnicke v kine do gatiek....ja som vsak po filme prehlasil ze to bola slaboducha picovina takze ani s toho nic nebolo..... Na erotak slabe a ziadnu inu myslienku to nema akurat ze ked ste milionar a jebe vam-ale riadne ,tak vam to pre vase prachy zenska dovoli...lebo zo seba mozete chvilu robit chrumkaveho uchylaka , ale len dovtedy kym jej nedate napicu poriadne....

Šéf (2011) (seriál)

Uff, som uneseny.... 5 * * * * *

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Takto sa pochovava najlepsi akcny film (aspon podla mna) -myslim tym Die Hard 1 2 a este 3. V 4 casti to uz umieralo a toto bola uz parodia. 2* len z nostalgie, dufam ze Willis nedoadne napr. ako Seagal,

Konečná (2013)

5* 1 za corvettu 1 za camaro 3 za Arnieho ktr. sa nehra ze ma 20 rokov ale stale to vie. ....... ,, ja som tu sheriff " ..... ja mozem len dodat respect Arnie!

Profesor v ringu (2012)

Za posledny rok jedina americka komedia na ktorej som sa zasmial(okrem Yesman), Kevin James je princ americkej komedie a ziaden buzerant s priteplenymi ftipkami.dohovoril som howgh

Moje letní prázdniny (2012)

Super, Mel je furt frajer a po kktinach ako napriklad Taken2 je toto uplne najsamsuper..