Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Zbytečně roztahaný a tím pádem strašně dlouhý, takže se frekvence slušnejch hlášek a scének nesmyslně rozmělní a udělá nám to ve finále takovej slabší průměr.

Prázdniny v San Diegu (1989) odpad!

Chvíli jsem přemejšlel nad jednou hvězdičkou za stylovou hudbu, pěkný holky a jejich krásný dobový účesy, ale fakt ne. Na takhle tupou kokotinu totiž jen tak nenatrefíte.

Buzíci (1974)

Jak nakonec Miou-Miou přece jen k nečekanému orgasmu přišla a Isabelle Huppert byla šťastně odháčkována. ___ Podivně si floutci Jean-Claude a Pierrot vykládali svobodnou existenci, hlavně v první polovině filmu. Tohle komediálně a eroticky podbarvený zachycení morálního úpadku s tehdy vycházejícími hvězdičkami filmu muselo být tenkrát asi opravdu docela skandální. Myslím, že v tý době to bylo odvážný i na Frantíky.

The Invitation (2015)

Nebejt toho slabšího začátku v podobě bizarního vítacího kroužku, bylo by to téměř bez chyby. I když, Amíkům je tahle přehnaně pozitivní strojenost vlastní, takže beru, že prakticky všichni zůstali a vyžrali si to.

Roh Gondoru (2020)

Možná přeháním, ale tomuhle říkám Vstupenka do Hollywoodu.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Mám dojem, že se ve filmu objevil novej druh Vetřelce, jakýsi mutant Predátora s Alienem, kterej totálně vytunil svoje reprodukční a budovatelský schopnosti, během chvíle ovládl celý město a svět (nebo minimálně Colorado) se řítil do záhuby. Ale tohle fakt jenom hrubě odhaduju, protože prakticky celej film bylo hovno vidět.

Pátek třináctého (1980)

V osumdesátkách neuvěřitelnej kult, ale prostě nemůžu dát víc jak za tři.

Tajemné zlo (1987)

Přesně takhle má vypadat skvělá osmdesátková béčková scifárna. Není co vytknout, dokonce dochází i k pravidelnejm výměnám zásobníků zbraní! [90%]

V kapradí: Film (2019)

Tohle nemuselo bejt. Pusťte si jen závěrečný titulky, u těch se člověk pobaví.

Ash vs Evil Dead - Série 3 (2018) (série)

Grande Finale! Obzvlášť posledních pár dílů je extraklasa. Jsem náramně uspokojen a dal bych si klidně další nášup! A nakročeno k tomu je.