Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Horor

Rány (2019)

Pohled do toho tunelu mi chvílemi dost připomínal Kruh. A malinko mi neseděl barman jako barman. Jinak jo, hodně slušný a neotřelý. A dvě ponaučení z filmu. Nenechávejte si cizí ztracený telefony po dobu delší než nezbytně nutnou a nenoste jedno triko vícero dní ve dne v noci, udělá se vám v podpaždí svrab.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Quintano sice absolvoval školení u pánů Zuckerů, Profta a Abrahamse, ale chtělo by to objednat se na víc lekcí. Lehoučkej nadprůměr.

Modus Anomali (2012)

Po první hodině jsem byl fakt znechucenej ztrátou času a měl v hlavě připravenej komentář: Bože, to je tak blbý! A navíc blbě natočený. S blbem v hlavní roli, kterýho hraje blbej herec. Pan světluška ty vole. Fakt blbec. A jako by to nestačilo, půlku filmu se nic neděje a druhou půlku sledujeme stokrát omletej hororovej námět. Díky poslední půlhodince, která leccos osvětluje, ale musím trošičku změnit názor, záblesk originality by se tam našel. Nicméně herci jsou fakt strašný a filmu taky hodně uškodily rejžovy světový ambice, kdy zmíněný neherecký výkony podtrhla úsměvná angličtina aktérů.

Neviditelný (2020)

Já nevím, jestli je to vždy mým (mo)mentálním rozpoložením nebo čím, ale u některejch filmů ty do očí bijící hovadiny a chyby beru, u jinejch ne. A tohle je ten druhej případ. První zklamání od Whannella.

Riddick (2013)

Ani pořádně nevím, proč toho Nafťáka zrovna dvakrát nemusím. Tohle by bylo úplně suprový, kdyby hlavní roli hrál nějakej větší sympaťák... třeba já.

Tiché místo (2018)

Když přistoupíte na slušnou řadu chujovin (písek, elektřina apod.), tak si užijete opravdu dostatek tichýho hnusnýho napětí.

Liga spravedlnosti (2017)

Tímhle už není vůbec třeba se zabývat. Čtyři roky na to přišel Snyder s rozšířenou a vylepšenou verzí.

plakát

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Girlpower (dokonce i soundtrack tomu byl nemilosrdně podřízen) v Deadpool stylu s X-men ženou vládnoucí hlasem jako zbraní. Nejde mi na rozum, proč tím nevyřešila všechno a všechny. Podkuřování pubertálnímu publiku, spousta rozkopanejch vajec a jedna vtipná scénka s klaksonem. Ale jak tuhle Harley Margot Quinn nemusím, nebylo to zas tak úplně marný.

Wonder Woman 1984 (2020)

Ještě horší než jednička. Téměř nulová nápaditost spolu s fakt špatnou Gal Gadot nonstop před ksichtem bylo uspávací kombo a závěrečná dojemná čtvrthodina s hlubokým poselstvím mi málem ustřelila kolečka od jezdícího křesla. A kokoti z DC nechají tu Zrůdu dělat i trojku? Koupila snad práva na WW, krucinál?