Osada Havranů (1977)

na Štorchových románech jsem vyrostl, Osadu Havranů a mnohé další jsem četl pořád dokola. Film není špatný, ale mohl být naturalističtější - víc krve a pár odhalených praděvčat by mu jistě prospělo! Přiznávám, že jako klukovi mi stačilo, jak to je :-)

Audience (1990) (divadelní záznam)

Abrhám, Landovský a tradice českého pivovarnictví - skvělý herecký koncert !

Smrt přichází v bílém (2003)

až na podivný český název je to slušný horor s hutnou atmosférou a typickým žánrovým závěrem. Zvláště maminka, nabyvší po druhé vraždě dobrou náladu, mě pobavila.

27 šatů (2008)

bez Katherine Heigl pravděpodobně nekoukatelné!

Smrtelná kořist (1987)

opravdu vynikající kousek, viděl jsem to kdysi dávno a válel se smíchy!

Kráska a netvor 1950 (2010) (TV film)

Čekal jsem mnohem víc. Pokud se týká napětí a tísnivé atmosféry, major Zeman jasně vede! Tomáš Töpfer je jednou u mě strážmistr Arazím a sériového vraha lze mu jen těžko uvěřit! A čtverečky mě pěkně otravovaly! Tak snad jestli nechce Jiří Svoboda přebásnit třeba Mimikry?!

Ghost Rider (2007)

jedna * povinně za Evu Mendes, druhá za občasný slušnější trik, jinak nuda. Peter Fonda - velmi slabý ďábel, měl si vzít příklad z Roberta de Niro nebo Petera Stormare!

Zachraňte Emily (2004) (TV film)

jedna * za to, že jsem vydržel do konce, protože jsem chtěl vědět, jak to dopadne.

Kick-Ass (2010)

tak tohle je jeden z mála komiksů, který mě opravdu, ale opravdu bavil.Vynikající!

Polda (1988)

ctitel z maturitního tabla, upečená sexbomba, a hodina tělocviku s tragickým koncem - dobrý!