Zdivočelá země (1997) (seriál)

Jako svědectví doby to ujde, ale jinak nuda, neúměrně natažené záběry, jak ve Velkém sedle, akční scény k smíchu, herecké výkony spíše průměrné. Jedinou opravdu sympatickou postavou je obchodník Hubačka, dobrosrdečný kretén, z kterého se posléze vyklube vedoucí karlovarského gestapa v utajení. Ať se soukmenovci nediví, že prohráli, s takovým materiálem.

Van Helsing (2004)

nic proti filmům o upírech, vlkodlakovi či Frankesteinovi, ale pěkně jeden po druhém! Van Helsing je fakt děsná slátanina

Kameňák 3 (2005) odpad!

Opravdu strašné! A to jsem z trojky viděl sotva ukázky, stačily mi ty předchozí dva. Never more!

Rozsudek noci (1993)

Civilní thriller - "jsme sotva 15 kilometrů od místa, kde bydlíš", ale nemělo to úplně ty správný koule a šťávu, bylo to trochu sterilní...

Stav nouze (2005) (TV film)

Oproti románu veliká nuda! Jednu * dávám za nahrazení zločinného právníka z knižní předlohy pohlednou, naštěstí stejně zločinnou právničkou.

Opravdová kuráž (2010)

Coenovská Opravdová kuráž je opravdová lahůdka. Téměř fyzicky hmatatelná špína a zápach desperádů i mužů zákona, drsné mravy, rychlé kolty, proklatě černý humor a rezistence vůči střelným zraněním kontrastují s krásnou krajinou jednou zasypanou sněhem, podruhé spálenou sluncem, podle toho zda se zrovna točilo v Novém Mexiku nebo v Texasu. Výborný Jeff Bridges, ještě lepší Barry Pepper, a vzpomínka na nechvalně slavné postavy Divokého západu - kapitána Quantrilla, Williama Bloody Andersona, nebo Cole Youngera a Franka Jamese, kteří na stará kolena pověsili přepadání bank na hřebík a živili se trháním vstupenek ve Wild West Show.

Centurion (2010)

film není špatný - trochu historie, hodně bitek a krve, jen ten slovanský ksichtík Olgy K. k piktské stopařce neseděl!

Vykradač hrobů (1945)

Ano, to je veliká krása, strašidelná klasika!

Mikulášovy patálie (2009)

kniha Mikulášovy patálie, to je opravdu kultovní záležitost a báječná vzpomínka na dětství. Některé kluky a taky Polívku jsem si představoval trochu jinak, než vypadají ve filmu, ale celkově se adaptace povedla. Potěšil mě Michel Galabru se svojí minirolí.