Soukromé pasti (2008) (seriál)

To menší zlo v české televizi

Hořký měsíc (1992)

Asi jsem čekala trochu překvapivější konec

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tento film se dělí na dvě části a to Před Gandalfem a Po Gandalfovi. Do chvíle než se Harry objeví na "nádraží King´s Cross" s Gandalfem Bílým a Glumem kterého právě vytáhli z Hory Osudu, je film naprosto geniální. O stoprocent lepší než první část /která se mi vůbec nelíbila/. Byly tam emoce, postavy se konečně chovaly logicky, tak celkově to dávalo smysl. Vyloupení Gringotových a následná projížďka na drakovi, bylo dokonalé. A co teprv ty záběry z Bradavic! Vytváření obraného štítu, bradavická defenestrace po smrtijedském stylu, prostě McGonagalová perlila a i ostatní se najednou zdáli sympatičtí /nezapomenu výraz Křiklana alá "proč jsem se sem doháje vracel?"/ A "zpátky do minulosti" s rozkošným Snapem taky nemělo chybu. Jenže... pak se to celé posralo. Nevím kolik toho režisér nebo scénárista hulili, ale muselo toho být dost. Co to mělo být? Honička po Bradavicích? Proč ne?! A ten bunggjumping? WHAAT?? NE! Yatesi proč jsi to musel takhle zprasit... No a epilog... Ten už byl hrozný v knížce, tak proč nadávat nad dávno rozlitým mlíkem. V celku se moje hodnocení vztahuje hlavně na tu první část, kterou jsem si parádně užila :)

Na vlásku (2010)

Nehorázně optimistické, a skvěle udělané. Bravo Disney!

Choking Hazard (2004)

Z tohoto filmu plyne jedno velké ponaučení! Když jste ožralí, nikdy netrhejte houby v lese, jinak dopadnete moc špatně..

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Teda já už si myslela, že po Posledním vládci větru mě nic nemůže překvapit, ale tohle...dokoukáno do polovinu, omlouvám se, na vrcholnou bitvu /která byla jistě excelentí/ už jsem neměla nervy... Tak nakonec dokoukáno, nudný průměr, ale nedělám si iluze, že nebude pokračování..

Saltová (2010)

No tak tohle bylo rozhodně hodně akční, hodně sexy a to že umřel americký prezident? Koho to žere..? Svět jde dál.

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

No jako nic moc... Mám Annie ráda, ale ten její úsměv mi po chvilce začal lést trošičku na nervy. Jamese Franca sem opravdu moc neregistrovala, až na ty ženské šaty.. jako.. ehe? A ten konec.. Spielberg? Again? Naštěstí výsledky mě potěšily, tak aspon něco :)

Jak vycvičit draka (2010)

Optimistický animák, s krásnou animací a nejroztomilejším drakem na světě.. Chci mít taky takového mazlíčka :)