O pokladech (2012) (TV film)

No konečně nějaká ta pravá, naivní, jednoduchá, milá, hezky natočená, s příjemnou hudbou, s hezkým zámkem, milými herci, česká pohádka.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Uf, to ale bylo strašně špatný. Ani nevím co bylo nejhorší, prostě... VŠECHNO! Bojím se to sem vypisovat, protože bych beztak na něco zapomněla, a to já přece nechci.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Sama nevěřím tomu, že sem tu "závěrečnou" bitvu TAK prožívala! To bylo supr supr. Ale jakože jinak... to bylo klasický Twilight s pofidérníma trikama, ukradenou hudbou a nehrajícíma hercema.

Jules a Jim (1962)

Těmhle vymyšleným charakterům ze starých dob a jejich chování nerozumím. Ale ten film měl něco v sobě, co si zaslouží 4*

Manhattan (1979)

Bylo to takové miloučké, i když zašmodrchané, jako všechny jeho filmy. O jednu hvězdu míň za těch posledních divnejch deset minut.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

*spoilery* Klesnu i ke dvoum hvězdičkám, jestli zpropadeně tam nepřestanou řešit ty pitomý děti! První série v celku nudná, ale budiž, žádné extrémně špatné fillery, všechno na sebe vcelku navazovalo. Ale pak přišla druhá řada, a ty děti, a to těhotenství, a přesně v momentě kdy člověk začne nenávidět vlastní rasu se všechno posere, ale uplně všechno... A ke třetí sérii se nebudu radši ani vyjadřovat, oplácanej Lee, Adama s knírem, šáhnutá, vdaná Starbuck, překvapivě má dítě!!! Bohové proč?? Aktualizace: Pořád to zůstává na třech.

Temný rytíř povstal (2012)

No... mírně zklamaná, ale jako dobré. Konec emoční, budiž, ale měkne nám pan režisér, měkne.

Mládí v hajzlu (2009)

Trailer skvělý, film už zas tak ne, ale tak to v dnešní době chodí