• Fantasy

Avengers: Age of Ultron (2015)

Trošku ušla noha z plynu, ale stále nadštandard. + 1* za Jamesa Spadera

Avengers (2012)

Absolútne bombastická jazda, ktorá rozbehla univerzum komixových hrdinov v štýle ako žiadna predtým. Zápletka štandardná, však chémia hrdinov je skvelá, veľmi dobre sa na to pozerá!

Liga spravedlnosti (2017)

Veľmi mi to pripomína Avengers : Age Of Ultron, čo nie je zas až taká hrôza, avšak očakával som ešte o čosi niečo iné. Ťažko popísať, akcia super, efekty podstatne lepšie ako z trailerov, humor značne marvelovský, ale beriem. Rozhodne lepšie a kompaktnejšie ako BvS čo je pre mňa veľké plus

Rogue One: Star Wars Story (2016)

úprimne, nečakal som nič extra, no tešil som sa ako správny fanúšik na riadnu nakladačku, prvá polovica filmu a preskakovanie z planéty na planétu tomu nenapovedali, ale potom prišla absolútna šupa v podobe druhej polovice a posledných 20-30 minút. Mne sa to páčilo, a nenudilo ma to.

Westworld (2016) (seriál)

Finále ani nemohlo byť geniálnejšie. rozuzlenie osudov hlavných postáv a tých neznámych je úplne dokonalé. Dúfam, že sa pozrieme aj do iných sfér zábavného parku v druhej sérii :) 95%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Rozporuplné, po 3D, mám v tom úprimne chaos, ale zároveň sa mi to z pohľadu fanúšika komiksov páčilo. Veľké mínus ide do chaotického scenára / deja, v ktorom sa nevie človek vyznať. DC mysleli, že vybudujú jedným filmom to, na čom MARVEL frčí už zopár rokov, mýlili sa, no snáď to bude aspoň dobrý štart pre ostatné filmy. 1* za Afflecka, 1* za Cavilla, 1* za Gal a 1* za Eisenberga. Herecké obsadenie vybrané skvele! BTW mám Zimmera rád, ale takýto bordel soundtrack som už dlho nepočul :-!

Viktor Frankenstein (2015)

Celkovo vizuál krása, dobre sa na to dívalo, herci boli super (Andrew Scott začína byť nová hviezda Hollywoodu). To, že sa rozhodli ísť v niektorých momentoch s filmom vlastnou cestou je len dobre a hlavne sa to neopakuje s už ospevovaným Branaghovým majsterštykom. Za mňa 4*

Terminator Genisys (2015)

Nie nie je to James Cameron, ale vcelku v tomto spletitom systéme terminátorov mi to prišlo zaujimavé a zábavné, rozhodne viac ako Salvation, bohužiaľ trošku menej ako trojka. Hudbu by som si tam vedel predstaviť chladnejšiu, to ano, ale celkový dojem pozitívny. :)

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Naozaj ma prvé diely nijak extra nezaujali, ale čím viac do hĺbky seriál išiel, tým ma začal baviť viac + Coulson + Fury....proste posledné diely úplná pecka (ten Bill Paxton ma naozaj potešil a jeho úloha v seriály bola minimálne super :))