• Fantasy

Predátoři (2010)

To co som od toho cakal som viacmenej aj dostal. Brody sa mi tam docela hodi, Chcelo by to trosku viac hlasok, ale inak pekna pocta jednicke, co je pravda :)

Machete (2010)

4 hviezdicky za velmi dobru akciu/brutalitu/hlasky. Dal by som 5, ale cakal som predsalen trosku vacsi boj alebo konfrontaciu Saegala a Treja. Jessica Alba a Michelle Rodriguez "k sezrani" akurat neviem co na tej Lindsey Lohan vsetci vidia :-/

Vybíjená (2004)

Videne x krat a stale ma dokazu pobavit sceny ako Hasselhoffov prihovor teamu, Chuck norris. Brilantna komedia a najlepsie na tom vsetkom je to, kolko hercov reziser prehovoril na to aby sa takto zhovadili :)))

Expendables: Postradatelní (2010)

Pre fanúšika akčných filmov jednoznačne "must-see" záležitosť. V podstate je to ale presne to, čo som od Expendables čakal. Akční hláškujúci hrdinovia, jednoznačne u mňa vedie Dolph Lundgren a jeho "Warning shot" ktorým to vlastne celé začalo :) Éra 80´s je späť v novom šate tak šup do kín

Highlander 3 (1995)

Videl som to iba raz, minuly tyzdenm takze moje hodnotenie sa moze zmenit ale oproti dvojke je to to, co som od highlandera cakal vratane lepsieho exterieru. Mne sa to pacilo.

Highlander (1986)

Za film dokopy s genialnym soundtrackom a Seana Conneryho. Proste klasika.

Vyjednavač (1998)

Velmi dobry thriller s velmi dobrym obsadenim, S.L.Jackson ako Danny Roman, ktory konfrontuje svoje vyjednavacske schopnosti proti profikovi Spaceymu. Ulohy usite na mieru obom hlavnym postavam. Naozaj vyborny film, jeden z mojich najoblubenejsich. 5*

Lovci duchů (2005) (seriál)

V poslednej dobe sa mi stava ze kazdy serial ktory sa mi dostane pod ruku, teda nie je ich moc, ale kazdy povacsine dopozeram do konca. Po piatej serii mozem povedat ze chcem este viac :))) Osud Deana a Sama ma drzi uz zopar rokov a teda clovek si na to zvykne docela dobre a to este viac ak v televizii nedavaju nic podobne, alebo nic podobne kvalitne. 4* kvoli tomu ze Supernatural este neskoncil a uvidime ako to bude dalej

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Trosku upravujem svoj komentar, celkom som si zvykol a dokonca by som povedal ze od druhej serie som si oblubil SGU. Povodne 3 hviezdy menim na 4

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Prisiel clovek zo skoly, zapal televizor a aha, O´neill hlaskuje, SG team bojuje. Toto bola jedna z veci na ktoru sa po skole naozaj dalo tesit. Od cca 3tej do 7mej serie naozaj skvely serial, ostatne serie poslabsie ale ako celok a v podstate ceskoslovensky takpovediac kult tam 4* byt musia