kwaicheng

Pavel K.

okres Písek

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 25.11.2018  17:41

Krásný, to se Sorrentinovi vážně povedlo.

• 25.11.2018  17:41

To bylo hezký, i mě jakožto chlapovi se na Clooneyho dobře kouká. Což je vlastně dost hrozný.

• 25.11.2018  17:38
    7 životů (2017)

Nuda nuda nuda, vopičák Willem Dafoe, nuda, nuda. nuda šlus. To je ksicht tadle ženská, ble.

• 25.11.2018  17:37
    Mladý papež (TV seriál) (2016)

Jude Law je machr, kardinál státní sekretář liška podšitá, sestra Mery mě srala, Andrew holt skapal jak skapal, no a tak dále. Krásná řeč v Africe, klokan i manželka velitele Švýcarské gardy. Krásná kamera a ještě lepší muzika!

• 14.10.2018  10:41
    Saljut-7 (2017)

Voloďa s Víťou byly dobří borci, jak srali na všecko.

• 14.10.2018  10:40
    Den 12. mann (2017)

Rhys Meyers byl dobrej nacista... Chudák Baalsrud, protrpěl si teda něco strašnýho. Klobouk dolu.

• 14.10.2018  10:38

Velký těšení a velký zklamání. Celej film zabitej debilní roztřesenou kamerou s maximálníma detailama. K čemu to. Tyvole třásl jsem se ještě v tramvaji když jsem jel z kina. Proč se všecko musí třást i když pani Armstrongová maže fakanum burákový máslo na sendviče? Přitom muzika byla tak povedená, některé záběru z kosmu též. Čtvrtina byla fakt hezká, zbytek bych vygumoval.

• 14.10.2018  10:33

Všeci pitbullové byly sice blbost ale mi se to nějak vlastně líbilo. Asi že maj Poláci odvahu natočit něco takového. A též mě rajcovala ta přítelkyně poldy s čírem, to byla taková správná trochu štětka a trochu máma.

• 1.9.2018  10:20

Asi je to významnej počin, ale mě to nesedělo. Nostalgie z Bystrého, to zase jo. Ty komouši, ty potřebovali přes držku hned zkraje.

• 1.9.2018  10:18
    Únos (2012)

Už mě ti somálci pěkně lezou na nervy....bych je pokosil z paluby. To se dělá, přepadávat lodě?

• 1.9.2018  10:17
    Severozápad (2013)

Až vyrostu, chci být jako Rolland Moeller.

• 1.9.2018  10:16

No uf, Skarleta tam pobíhá sem tam s holou řití, Pilou vypadá jakože fest na steroidech, nějak se mě to pletlo všecko dohromady, a až teď jsem zjistil že tam hrál i muj oblíbenec Peter Ferdinando, tak koho to fakt netuším, nějakého R2D2 asi. Mátli mě tam ti japončíci, co se chovali jak ve westernu, to jsem vůbec nevěděl která bije.

• 1.9.2018  10:14
    360 (2011)

Perfektní, opět to teda trochu podlomilo moji důvěru v lidské pokolení, ale film se povedl. Největší radost mi udělal Rusák. Cha, a ta slovena zahrála kurvu opravdu skvěle.

• 1.9.2018  10:12

O jeje, nejdřív jsem chtěl odejít od obrazovky, nemoce dále snášet pohled na jalového ugrofinského junáka plazícího se polomem a všelijaké roztodivné housenky filozoficky pozorujíc, leč vyplatilo se posečkat, i když přiznávám, že jsem to občas popohnal. Finský Rambo cool. Dobrý pohled na další kus nedávných dějin. Čím víc koukám na válečné filmy, tím víc si uvědomuju absurditu války, jak ostatně zazní ve filmu, je jedno kdo si začal, trpět budou všichni.

• 1.9.2018  10:09
    Calibre (2018)

Tomu se řiká něco posrat. Musím říct, že napětí je stupňované mistrovsky, dobře to všeci zahráli, jen co je pravda. Skvělá podívaná. Přiznávám, že od půlky už jsem fandil Loganovi a spol.

• 25.8.2018  13:49
    Zajatci mlhy (2005)

Válka je blbost.

• 17.7.2018  22:54

Bohužel, stejná sračka jako knížka. Bláboly co nedávají smysl, psychotik mezi alkáčema.... ach jo.

• 6.7.2018  18:26

Dr. Mengele ke Gertrudě: Já jsem doktor, tak drž hubu ty stará svině... To je síla.

• 24.3.2018  12:03

Překvapivě dobré!

• 14.2.2018  10:18

V zajateckém táboře pro elitní spojenecké útěkáře to chvílemi vypadalo spíš jako pionárský dýchánek.... ale mělo to spád a byl to pěknej film.

• 31.1.2018  11:06

Lájem sice chodí jak kdyby ho před natáčením namrdal celej štáb, ale i tak není radno si s ním zahrávat, to víme. Povězte mi někdo, jak je v roce 2018 možný takhle třást s kamerou. Kdyby to byl Parkinson, neřikám nic, ale takhle...k čemu to je že budu s aparátem jebat jak zběsilej když točím dva chlápky v baru jak cucaj pívo? No leda že se mi z toho jedině zhoupně kufr že ano. Takže to už fakt ne. No jinak ten konec byl překombinovanej, Lájem nakonec všecky přepral, zlýho seržanta, zlýho parťáka, zlýho černocha i celej zlej vlak.

• 31.1.2018  11:01

Ale jo.... Ray Winstone má sice panděro, že si toho všimla už i jeho milenka, ale co naplat, když chutná, tak chutná. Přestřelky se nepovedly, chudák inspektor,když ho takhle nutili furt pobíhat po Trafalgaru... ještě že jim při tom neuhynul. Jinak OK.

• 28.1.2018  01:11
    Útěk (1972)

Co toto bylo.... Stýf se potácí mezi tím že nafackuje starý a mezi tím že zbaběle brblá cosi o kriminálu, do toho celou dobu vyhrává ultranepříjemná prapodivná muzika, gringo Rudy zajme koťátko i s veterinářem a jeho mili, která ho v rámci stockholmského syndromu začne klepat až se z toho chudák veterinář musí vyvěsit na špagátě....zatímco Stýf si v mezičase pořídí brokárnu, aby roztřílel všecko a všechny co mu přijde pod ruku....nejlepší okamžik byl, když sejmul tu blonďatou ludru, to se mi uplně fyzicky ulevilo... No divný prostě..

• 10.12.2017  15:49
    Kvarteto (2017)

Pyčovina vo debilech, který na prahu štyrycítky nevěděj co se sebou a žijnou v natvrdlym světě, vo kterym se režizér snaží vytvořit dojem, že je cool.

• 4.12.2017  11:41

Další film, kde je trailer lepší jak film.

• 4.12.2017  11:40
    Trestanec (2017)

Každý správný nácek musí kérky na krku, vousiska a raybany míti..

• 4.12.2017  07:34

Blbost, vydržel jsem v kině jen proto, že jsem byl zrovna stižen záchvatem paralýzy kosterního svalstva poté, co jsem se omylem předávkoval Olynthem. Jediný, co mi zachránilo duševní zdraví, bylo poprsí dcery piráty Barbadosy nebo jak se jmenuje.

• 26.11.2017  19:22

Pseudointelektuální sračka založená na tom, že mám uslintávat na lehkým severoamerickým bizáru z padesátejch let a pak se tetelit jak se na konci povražděj když je všecko jasný hned zkraje? Popiči...

• 27.6.2017  18:28

Jak nemám rád Sokola, tak tady byl suveréně nejlepčí.

• 27.6.2017  18:26
    Extrémní rychlost (2017)

Mladej eastwood teda vypadá uplně jako starej eastwood, to je jasný. Ale byla to hrozná sračka. Dva cool machýrci, z nichž jeden přitrouble šišlá, dvě afektovaný krávy, dva policajti v parným létě v černejch baloňácích, aby bylo jasný že jsou policajti, i když nebyli, zlej pán co střílí brokovnicí sousedy, ještě zlejší pán co zabouchává sousedy do sudu, v půlce přijela nějaká parta z Rychle a zběsile... ach jo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19