Alita: Bojový Anděl (2019)

Dvojník Ready Player One. To jest digibordel a nuda. Náběh na druhý díl, který nebude.

Avengers: Endgame (2019)

Nechal jsem si to uležet v hlavě a počkal si na tu velkou chvíli. A už je to tady. Avatar padnul a Avengers vládnou. Možná to není nejlepší film od Marvelu, ale jako zakončení dekády je to dokonalé. Všichni dostanou dost prostoru na zakončení svých příběhů. Akce, emoce, slzy. Jsem rád, že jsem mohl být u toho, když se psala historie.

Captain Marvel (2019)

Marvel mě nikdy vyloženě nezklame. I do tak nic moc filmu umí dát pár pěkných překvapení a twistů. Jen nechápu, proč tak mocná bytost sehrála tak malou roli v dalších událostech. Sbohem Stane a moc díky za vše.

Černobyl (2019) (seriál)

Typicky vyhypeovaná záležitost. Koukat se na to dá, ale na zadek se teda neposadím. Taky z čeho? Fakta zná každý. Není komu fandit. Navíc jde o rusáky, takže kdoví, jak to bylo doopravdy. A naprosto neodpustitelná je filmařská ignorace kola v Pripjati. Spokojil bych se i s autíčkama nebo bazénem. Takhle to vypadá jak točené v Mostě.

Hellboy: Královna krve (2019)

Nuda, nuda, šeď. Možná se to drží komiksů, ale ty já ještě nečetl, takže za mě pouze zbytečný film. Celkově jsem nikdy nepochopil ten hype kolem téhle postavy.

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Další skvělé dračí dobrodružství. Bezzubka je král. No fakt.

John Wick 3 (2019)

That fuckin' nobody je zpět a zase řádí jak morová rána. Co chtít víc, že? Těším se na další díl s názvem Světová válka W.

Řbitov zviřátek (2019)

Kromě Darabonta nikdo nenatočí mistra Kinga dobře, takže už se na to prostě vykašlete.

Shazam! (2019)

No tak to byl solidní fail. DC prostě netouží vydělávat peníze. Tohle je určené tak pětiletým dětičkám.