Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

V detektivním příběhu by podle mého mělo být tak nějak jasné, co se vyšetřuje, kdo to vyšetřuje a proč, tady jsem měla pocit, že každá postava dělá a řeší něco úplně jiného. Scény se střídají bez ladu a skladu a vůbec to nešlape. Herecké výkony jsou toporné, že by se za ně styděl i uvedomělejší chovanec vesnického dramaťáku, hudbu podle mě vytvářel šílenec a nejsmutnější na tom celém je, že to asi měla být komedie, ale WHERE ARE THE JOKES?

Marie, královna skotská (2018)

Totálně nezáživný film, ve kterém byste se krve nedořezali a ti dějepisně slabší se v příběhu snadno ztratili. Margot Robbie je tu herecky úplně tragická a stala se tak výjimkou potvrzující pravidlo, že za role, kde jsou hnusně namaskované a hrajou historické postavy, herečky obvykle získávají Oscara. A ten make-up patrně šminkaři odkoukali od Srdcové královny z Alenky.

Milada (2017)

Jako by to natočil někdo, kdo Českem jen projížděl ve vlaku směrem na Budapešť a z nudy si přečetl článek v časopise Historie nechaném na vedlejším sedadle.

Van Helsing (2004) odpad!

Strašně dlouhý díl Buffy.

Zakázané uvolnění (2014)

Podle mě to má o Kolečka víc, než by mělo. Nebýt té přehrávané snahy o komedii, mohlo to být celkem fajn drama.

Ten pravý, ta pravá? (2018)

V žánru romantických komedií příjemně osvěžující kousek. Chvílema to až zavání Allenovštinou. Hodně mě baví to v romanťácích prakticky nezpracovávané “let’s hate the world together.”

Making the Cut (2020) (pořad)

Až na ty podivné scénky Tima a Heidi zábavnější verze Project Runway. Skvělá volba přizvat Naomi Campbell, která je příjemně nepředvídatelná a jde z ní strach.